Плитка в ванну кімнату Opoczno: як зробити душ без піддону?

Promo
15.12.2021 10:35 Корисно
Найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом для ванної кімнати є кахель. Він представлений великим вибором колекцій на будь-який смак та повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

В інтернет-магазині плитка в ванну кімнату Opoczno від відомого польського виробника представлена ​​в широкому асортименті та за доступною ціною. Компанія «Opoczno» пропонує кераміку європейської якості та реалізує її у багато країн. Польський бренд відомий у всьому світі, гарантується швидка доставка та сервісне обслуговування.

Особливості плитки для ванної кімнати

У ванній спостерігається постійний підвищений рівень вологості та температурні перепади, тому кераміка має бути вологостійкою та міцною. Залежно від вибраного дизайну можна вибрати кахель на стіни та підлогу з однієї колекції, що підкреслить унікальність та оригінальність оформлення.

На підлогу краще вибирати керамограніт із матовою поверхнею та не слизьким покриттям. Він відрізняється підвищеною міцністю, довговічністю та практичністю. На стіни рекомендується вибирати кахель, який поєднуватиметься з покриттям для підлоги.

При цьому він може бути як з матовою, так й глянсовою поверхнею різних відтінків та малюнків. До головних особливостей кераміки для ванної кімнати відносять таке:

  • практичність;
  • вологостійкість;
  • механічна міцність;
  • простий догляд;
  • гігієнічність;
  • стійкість до стирання та зносу.

Рельєфну плитку у ванну рекомендується купувати для створення яскравих акцентів, так як її складно доглядати. Кераміка для цієї кімнати повинна бути з низьким коефіцієнтом водопоглинання та стійкою до впливу засобів для чищення.

При виборі кольору плитки слід орієнтуватися на власний смак та підбирати тон, що сподобався. При цьому важливо врахувати, що від кольору залежить візуальне збільшення чи зменшення простору. Наприклад, світла кераміка допоможе збільшити візуально невелику кімнату, а темна, навпаки, зменшити.

Як зробити душ без піддону?

Все частіше у ванній встановлюють душову кабіну. Вона відрізняється компактними розмірами порівняно з ванною та характеризується функціональністю, зручною експлуатацією та стильним дизайном.

При монтажі цього сантехнічного обладнання потрібно дізнатися, як зробити душ без піддона, й тому існує кілька варіантів. Стандартним рішенням стане укладання кераміки під невеликим кутом до місця зливу води у каналізаційну систему.

Другим способом стане застосування спеціального душового лотка з подальшим укладанням кахлю під кутом до цього зливу. Ще одним варіантом є монтаж душового лотка із щілинами по всьому периметру.

Під час прийняття душа вода зливається у щілини та не виходить за його межі. Душові лотки можна встановити в кутку або біля стіни та зробити невеликий ухил в одну з цих сторін. Всі ці методи коштують дорожче, ніж створення душу з піддоном, тому важливо на початковому етапі продумати організацію зливу.