Поради по оренді квартири в Харкові

Promo
20.09.2021 16:20 Корисно

Харків вважається студентською столицею України, адже щороку кількість студентів становить близько 200 000 чоловік. Багато з яких не хочуть жити в гуртожитку, що цілком зрозуміло. Тому попит щоб зняти квартиру в Харкові дуже високий, однак і пропозицій не мало, про що свідчать сотні пропозицій в каталозі DOM RIA - https://dom.ria.com/arenda-kvartir/kharkov/.

Нижче, ми поділимося порадами, як краще знайти квартиру за приємною ціною з хорошими умовами.

Як вибрати район?

Оренда квартир в Харкові, та й самі умови можуть сильно відрізнятися від району до району. Тому, слід визначити, що вам потрібно від квартири.

Апартаменти в центрі хоч і можуть здаватися привабливим варіантом, однак це буде не кращим рішенням, якщо ви любите спокій, так як в центрі зазвичай селяться студенти, що зручно, адже їм недалеко буде один від одного і зручна транспортна розв'язка до ВНЗ.

Найпопулярнішими районами для бажаючих зняти квартиру в Харкові довгостроково є Салтівка, Олексіївка і на Павловому полі. Тут розвинена інфраструктура і є де провести вільний час.

Найбезпечнішим і дорогим вважається Шевченківський район, де ціни починаються від 6 500 за однокімнатну квартиру.

Найдешевшими вважаються Індустріальний і Московський райони. Тут можна знайти пропозиції від 4 500 гривень. Однак варто брати в облік не найкращі рейтинги чистоти і безпеки в цих районах.

На що звертати увагу при огляді квартири?

В першу чергу на огляд краще їхати в світлий час доби. Під час огляду варто перевірити всю техніку. Працює вона справно, можливо деякі режими в пральній машині не працюють. Перевірте чи немає цвілі по кутках або накипу на кранах.

Також, перш ніж знімати квартиру в Харкові, дізнайтеся, хто ваші майбутні сусіди. Можливо це галасливі студенти або "виконроби", які вічно проводять ремонт.

 

Як формується ціна за квартиру?

Перш за все це характеристики квартири:

  • Квадратура;
  • Кількість і якість побутової техніки;
  • Якість ремонту;
  • Новизна меблів;
  • Район;
  • Характеристики будинку (матеріал стін, якість комунікацій, вікна і т.д.);
  • Інфраструктура району.

Слід пам'ятати, що при зніманні квартири в Харкові довгостроково, потрібно оплатити перший і останній місяць відразу, а також вартість послуг посередника, якщо він був залучений. Ціна такої послуги зазвичай становить 50% від місячної вартості квартири.

Скористатися послугами посередника або шукати самостійно?

Головний плюс оренди квартири в Харкові через посередника - відсутність клопоту. Спеціаліст бере на себе всі турботи з пошуку і перевірки орендодавця. Але вам доведеться заплатити чималі гроші за такі послуги.

З іншого боку, самостійні пошуки можуть забрати багато часу і сил. Доведеться постійно перевіряти каталоги з квартирами і відриватися від роботи, що може не сподобатись начальству. Плюсом такого методу є економія і можливість знайти ідеальний варіант під себе.