Рецепт краси від Клеопатри

18.03.2019 09:15 Корисно
Фото: play.one Фото: play.one
От уже майже дві тисячі років Клеопатра вважається втіленням ідеальної краси, надихає художників, поетів і скульпторів на створення шедеврів.

Але дослідження науковців довели, що ідеальною красунею єгипетська цариця не була. Так — дуже приваблива, розумна, цікава як особистість, але аж ніяк не найвродливіша у світі жінка. Мабуть, саме тому вона робила все, щоб підкреслити сильні сторони своєї зовнішності. І хто заважає і нам скористатися її методами?

За переказами, щоб шкіра тіла була ніжною і бархатистою, Клеопатра приймала молочні ванни. Як виявилося згодом, ця ванна є ще й чудовим засобом релаксації. Для приготування ванни Клеопатри, виходячи із сучасних реалій, потрібно розчинити невелику чашку меду в 1 л гарячого, але не кип’яченого молока, і вилити суміш у воду, яка має температуру тіла (36–37 ºС). Тривалість ванни — 10–15 хвилин. З огляду на сучасні умови, свіже молоко можна замінити сухим з розрахунку 1,5–2 кг на ванну, але свіже цільне молоко все ж таки краще.

З ім’ям Клеопатри асоціюються і кілька масок. Одна з них — універсальна, адже вона годиться для будь-якого типу шкіри. Потрібно з’єднати в рівних пропорціях тепле молоко й мед і нанести отриману суміш на обличчя на 30 хвилин, потім змити теплою водою. Ще незрівнянну красу Клеопатри часто пов’язують із глиняною маскою, яка очищає і вибілює шкіру. Для її приготування слід взяти в однаковій кількості косметичну глину, мед, сметану та сік лимона. Накласти на обличчя на 20 хвилин, змивати спочатку теплою, потім холодною водою. Ці маски слід використовувати не надто часто (1–2 рази на тиждень протягом місяця, потім місяць перерви, і повторити місячний курс).