Що таке кейтеринг та з чим його їдять

19.09.2019 15:23 Корисно
Ні, це не просто доставка їжі. Це значно більше. Кейтеринг − це організація банкетів та урочистостей у будь-якому місці. Це весілля в глибині лісової хащі чи корпоратив на даху найвищого будинку в місці. Найкращий спосіб подарувати собі та запрошеним яскраві емоції, ще й залишити приємні спогади. Простіше кажучи, якщо хочете зробити "як усі" − замовляйте ресторан чи банкетний зал. А якщо бажаєте здивувати, вразити, потішити − обирайте кейтеринг.

Як це відбувається

Кейтерингова компанія бере на себе розв'язання всіх проблем не тільки з приготуванням та доставкою їжі, а ще й з облаштуванням місця проведення банкету. Вас вже не хвилює, чи є електромережа на березі мальовничого озера та де взяти гарячої води у достатній кількості. Про все попіклуються працівники кейтера.
І не потрібно з острахом перевіряти прогноз погоди. Дощ не стане завадою для пікніка чи святкування дня народження на природі. Над столами зведуть шатра з цупкої тканини, які захистять і від палючого сонця, і від вітру, і від дощу.

Ви будете почувати себе, як в ресторані: ніж та виделка, серветки, накидки на стільцях та ритмічний рух офіціантів між столами. Але застілля може відбуватись, де завгодно. Хоч у вас вдома, хоч на природі, хоч в офісі. Як доставити туди все необхідне − не ваш клопіт.

Що можна замовити

На відміну від ресторанів, у кейтерів немає маленького меню. Готують все що завгодно. Але є певні типи страв, які більше інших підходять для виїзних банкетів. Так, ви вгадали − це всі види фуршетних закусок. Канапки, канапочки, канапе та ще з три-чотири десятки страв, які помістяться в вашу долоню.

А ще − шоколадні фонтани та кенді-бари. Той самий фуршет, але замість канапок − солодощі. Маленькі тортики, їх ще називають "капкейками", пряники та безліч інших кондитерських шедеврів. Кожен хочеться скуштувати, втриматись просто неможливо.
Так, послуга ідеально підходить для влаштування дитячих свят. Ви можете вивести маленьких гостей на лісову галявину, де їх гамір та ігри нікому не заважатимуть. Зручно, економно, вигідно.

Коли варто звернутись до кейтера

Так склалось, що в Харкові найбільшою популярністю користуються весілля й корпоративи на виїзді. Виходить дешевше, ніж в ресторані. Адже не треба платити за оренду квадратних метрів приміщення. Гості − приємно вражені. Замовники − задоволені. Можна запросити більшу кількість людей, адже обмежень по столам та стільцям не існує.
Наступними у списку йдуть дитячі свята, дні народження та випускні. Заходи, які просто не можуть пройти тихо чи сумно.

Джерело - https://grand-catering.com.ua/