Симптоми геморою – як лікувати швидко і без болю

Promo
29.08.2019 13:00 Корисно
Фото: s1.1zoom.me Фото: s1.1zoom.me

Про цю хворобу більшість людей нікому не каже, поки вже остаточно не «припече». Та й тоді до лікаря довго не зважуються піти. А між тим зволікання можуть привести до дуже сумних наслідків. І хвороба ця – геморой.

Так, зважитися на візит до проктолога непросто. Але якщо ви відчуваєте симптоми геморою – випадання і хворобливість гемороїдальних вузлів, відчуття тяжкості в задньому проході, печіння і свербіж, відчуття стороннього тіла в ділянці заднього проходу, біль в стані спокою, при сидінні і ходьбі, дискомфорт і хворобливі відчуття під час спорожнення кишечника, кровотечу, домішки крові в калових масах – слід не гаяти часу. Бо якщо почати лікування своєчасно, то позбавитися проблеми не так уже й важко. Бо можливостей у сучасної медицини дуже багато.

Тому, якщо ви підозрюєте таку проблему, зверніться по консультацію лікаря – проктолога. І вже потім при необхідності зробіть ректороманоскопію (ректоскопію) – ендоскопічне обстеження прямої кишки і дистального відділу сигмовидної кишки (до речі, сьогодні це найкращий і точний метод діагностики при проктологічних захворюваннях) та лабораторні дослідження. А потім – все залежить від того, наскільки вчасно ви звернулися по допомогу.

При початкових стадіях геморою лікар призначає консервативне лікування: лікарську і підтримуючу терапію, лікувальну дієту, заходи зі зміцнення імунної системи. А у запущених випадках може знадобитися операція з видалення гемороїдальних вузлів. Але боятися не треба: в сучасних клініках проводять малоінвазивні втручання, після яких відновлення відбувається в мінімальні терміни. Більше того, зараз в Україні розвивається новий напрямок у хірургії. Це хірургія одного дня! За допомогою сучасного обладнання лікарі допомагають позбутися від проктологічних проблем без скальпеля і болю – за допомогою радіохвиль, а також із застосуванням спеціальної сучасної технології електролігірування судин. Пацієнт завдяки впливу високочастотної хвилі не відчуває болю, у нього не буває кровотечі, не пошкоджуються здорові тканини, не утворюються рубці, а одужання відбувається протягом доби. Така процедура проводиться в амбулаторних умовах з використанням місцевого знеболювання, і після операції людина повертається до звичного життя через декілька годин. До того ж ці методи не мають протипоказань.

Читайте також: Біль у спині — як допомогти хворому хребту