Символ року власноруч: бичок із джуту

20.12.2020 16:09 Корисно
Фото: glamadvice.ru Фото: glamadvice.ru

Хочете в новорічну ніч подарувати оригінальний подарунок? Спробуйте разом з нами зробити ось такого милого бичка. Символ року може зайняти місце і на ялинці, і на полиці з новорічним декором, і на святковому столі.

Це справжній тренд сезону, бо саме Білий Металевий бик – символ наступного року – дуже цінує хенд-мейд та еко-прикраси для ялинки та домівки.

Нам знадобляться: картон (якщо є тільки білий – знадоб­ляться фарби або олівці, щоб пофарбувати деталі), картонний стаканчик, ножиці, моток джутової мотузки, клей (краще використовувати пістолет, це зручніше); очі (можна купити, а можна намалювати та вирізати з картону), 4 маленькі помпони для ніжок (їх можна замінити тим, що підкаже фантазія – навіть вирізати з того ж картону 4 копитця та пофарбувати) і яскрава стрічка з дзвіночком, який можна знайти у магазині для рибалок.

Спочатку формуємо тулуб нашого бичка. Беремо картонний стаканчик, перевертаємо денцем наверх, установлюємо на картон, приклеюємо та обрізаємо.

У центрі верхівки стаканчика (вона буде маківкою нашого бичка) наносимо клей і звідти виток за витком починаємо обмотувати наш стаканчик джутовою мотузкою, періодично наносячи клей, до самого низу.

Тепер оформлюємо маківку. Вирі­заємо з картону вушка та ріжки, якщо треба – фарбуємо ріжки жовтим, вушка – коричневим, приклеюємо зверху та починаємо робити пишний чубчик нашому бичку.

Застосовуємо техніку виготовлення помпона: прикладаємо вздовж смужки картону шматок мотузки, відрізаємо і починаємо намотувати мотузку поперек картону. Шматок мотузки зв’язуємо, виймаємо картон і розрізаємо моток з протилежного боку зав’язки. Виходить такий собі маленький сніп. Розпушуємо його кінці з обох боків на тоненькі ниточки, щоб зачіска була пишнішою. Край можна підрізати ножицями. Кладемо чубчик на ріжки бичка, приклеюємо та розправляємо зачіску по діаметру і оформлює­мо мордочку та тулуб бичка.

Клеїмо білий носик з ніздрями, які можна просто намалювати, очі, а знизу – чотири маленькі помпончики, які будуть виконувати роль ніжок. Хвіст можна сплести з того ж джута (не забуваємо розпушити кінчик так, як ми робили з чубчиком).

Прикрасити бичка можна яскравою стрічкою з маленьким дзвіночком.

Дивиться також: ТОП-5 незвичних смаколиків на Новий рік