Системи відеоспостереження HiLook – тандем інновацій та бюджетності

Promo
19.04.2022 09:50 Корисно

Виробник Hikvision – унікальний бренд, що пропонує системи відеоспостереження нового покоління. При цьому виробник не завжди пропонує продукцію під своїм ім'ям, використовуючи дочірні бренди. Одним із них є компанія HiLook. Під цим брендом виробник пропонує бюджетні, але максимально надійні системи спостереження, які мають лише інноваційні рішення. Розглянемо, що приховують у собі дані системи спостереження.

У чому особливості систем спостереження HiLook?

Основна особливість від більшості конкурентів полягає в тому, що в камерах спостереження HiLook є виключно інноваційні рішення, що забезпечує зйомку високої якості. За своєю бюджетністю є камери відеоспостереження, які здатні проводити запис з роздільною здатністю 5 мегапікселів, забезпечуючи максимальну деталізацію. Особливо це важливо у тому випадку, коли потрібно отримати деталізовану картинку, наприклад, під час спостереження за входом.

Усередині знаходиться технологія Ultra-low light і підсвічування EXIR, за рахунок чого вдається досягти якісної зйомки не тільки вдень, але і відеоспостереження вночі. Базується підсвічування на основі тонкоплівкових кристалів. Світлове випромінювання – 1050 мВт, завдяки чому вдається отримати максимально якісне зображення вночі. Разом з цим у камерах є різні функції типу True WDR, які в автоматичному режимі регулюватимуть якість зйомки, залежно від обстановки, в якій працює.

Заощаджувати простір на жорсткому диску або картці пам'яті дозволяє технологія H.265 Pro+. На відміну від попередників це технологія супер-стиснення потоку, яка здатна зменшувати розмір файлу до 80%. Це також зменшує навантаження на обладнання. Якщо говорити про особливості такого обладнання, то обов'язково слід зазначити такі:

  • наявність власного клієнта для ПК та гаджетів HiLook Vision, за допомогою якого буде можливість керувати всіма системами обладнання, спостерігаючи за тим, що відбувається у режимі реального часу;
  • у каталозі виробника є універсальні гібридні камери спостереження, які можна без додаткових пристроїв перемикати між режимами: аналог, TVI, AHD, CVI;
  • виконані всі камери даного бренду у стильному дизайні у різному форм-факторі, тому кожен зможе вибрати відповідне рішення для себе.

І все це лише мала частина особливостей, на які може розраховувати кожен покупець, віддаючи перевагу продукції HiLook.

Висновок

Очевидно, що за своєї цілком скромної вартості всі камери відеоспостереження HiLook – це не просто «пустушка», а надійне обладнання, здатне проводити зйомку якісно і гарантувати ідеальну якість зображення навіть у складних умовах експлуатації. Важливо те, що за доступною ціною виробник зміг вмістити в обладнанні велику кількість інновацій, які не завжди зустрінеш у дорожчих конкурентах.

Враховуйте, що камери цього бренду підійдуть виключно для об'єктів маленького та середнього розміру. І якщо ви хочете отримати всі переваги, важливо віддавати перевагу лише відомим брендам, уникаючи підробки.