Спробуйте йерба — мате, забудьте про каву та нездорову "енергію"!

Promo
11.10.2021 14:35 Корисно

Колись звуки слова «йерба мате» викликали лише жах, сьогодні все більше поляків відкривають цінні властивості цього незвичайного настою. Чому все більше людей відмовляються від кави та нездорової «енергії» на користь ієрби? Ми дивимось на це в останньому пості!

Yerba mate. Що це? 

Yerba mate – це настій листя падубу, який цінується насамперед завдяки високому вмісту кофеїну. Природний ареал рослини досить вузький. Вона включає тропічні прикордонні території Бразилії, Аргентини та Парагваю. Саме в цих країнах найпоширеніший звичай пити йерба мате.

Настій популярніший за каву і використовується більшістю населення. Хоча важко уявити собі таку шкалу популярності в Польщі, річ у тому, що кількість любителів йерби стрімко зростає. Дивлячись крізь призму ряду цінних властивостей, це не дивно.

Як йерба - мате впливає на наш організм? 

Yerba mate містить натуральний кофеїн, що робить його чудовою природною альтернативою каві та енергетичним напоям. Однак це лише початок, коли йдеться про його цінні властивості. Настій є джерелом магнію, цинку, кальцію, калію, фосфору та вітамінів А, С, Е, В1, В2, В3, В5.

Більш того, він багатий антиоксидантами (також відомими як антиоксиданти), додавання яких може затримати старіння клітин і зміцнити імунітет. Не можна забувати про вплив йерби на підтримку здорової маси тіла. Як чудовий стимулятор обміну речовин, він є частим елементом дієт для схуднення або спеціальних дієтичних добавок. Вражає, правда? Ви хочете спробувати йербу ...

Детальніше про це у наступній частині тексту.

Подивіться на MateMundo.com.ua і спробуйте yerba mate! 

Як розпочати свою пригоду з йерба мате? Це дуже легко! Крім самого парагвайського падуба, нам знадобляться деякі необхідні аксесуари. Найважливішим з них є фільтруюча трубка, яка називається бомбілья, і спеціальна посудина (matero).

Найзручніше буде замовити їх у спеціальному наборі yerba mate для початківців. Кожен з них містить усі необхідні елементи та, звичайно, саму йербу. Поради про те, як приготувати настій, можна знайти у прикріпленій листівці або в розділі "блог" інтернет -магазину. Не вагайтесь і приєднуйтесь до групи любителів йерби! До зустрічі на MateMundo.com.ua

 

Автор: Олена Загребельна