Тури до Єгипту з Катовіце: 10+ кращих курортів з ANEX Tour

Promo
11.09.2023 16:18 Корисно

Цього сезону українські туристи обирають між трьома базовими аеропортами країни вічного літа. Путівки в Єгипет з Катовіце у каталозі турагенції АНЕКС Тур можна купити онлайн; прибуття заплановано до аеропортів Хургади, Шарм ель Шейха та Марса Алам. На яких курортах Єгипту цікаво відпочивати?

Казковий Марса Алам з вильотом із Катовіце

Найпівденніший новий єгипетський курорт: італійський проект 2021 року, сучасна концепція єгипетської Рів'єри на узбережжі з кораловими рифами.

Марса Алам приваблює любителів активного відпочинку:

  • дайвери – доступ до багатьох рифів з берега, серед найпопулярніших Бухта Черепах Абу Дабаб, риф з мантами та дюгонями Марса Мубарак, Мадінат Корайя, Марса Накарі, підводний музей, домашні рифи готелів;

  • шанувальники Рамзеса II: звідси ближче добиратися до храму Абу Сімбел на Фестиваль Солнца 22 жовтня та 22 квітня;

  • любителі річкових круїзів: цікаві прогулянки до Асуанської греблі та острова Філе;

  • завсідники вечірніх ресторанів збираються в Порт Галіб.

Вибрати готель із домашнім рифом, басейном та гірками допоможе система пошуку турагенції АНЕКС Тур.

Драйвовий відпочинок у Дахабі з вильотом із Катовіце

Аеропорт Шарм Ель Шейх, груповий трансфер входити в ціну путівки, їхати до 1,5 годин, низькі ціни на путівки. Атмосферне містечко на узбережжі відоме зручними пляжами для заняття кайтсерфінгом. Всі ресторани та сувенірні крамниці належать бедуїнам. Для дайверів та фрідайверів головна мета відпустки в Дахабі – занурення у Блакитну Диру, карстовий провал-печеру глибиною до 130 м.

Веселий відпочинок у Шаркс Бей з Катовіце

З аеропорту Шарм ель Шейх в готелі все включено бухти Шаркс Бей їхати всього 20 хвилин. Коралові рифи доступні з понтонів пляжів готелів. Увечері всі вирушають веселитися на площу Сохо – пішки 5-7 хвилин.

Спокійна відпустка без вітру в Наама Бей

Рідкість для Шарм ель Шейху: піщаний пляж, пологий вхід у море, крихітні корали для малечі, взимку немає вітру. Уздовж 3-х кілометрового променаду туристи вечорами вирушають на торгові вулиці та Hard Rock Café.

Шопінг-відпочинок у Хадабі з вильотом із Катовіце

Найжвавіший район Шарм ель Шейха подобається туристам: чудові домашні рифи, рейтингові мережеві готелі, чудовий аквапарк, рибні ресторани. Увечері можна прогулятися до Макдональдса біля ТРЦ Ель Меркато або знаменитого Олд Маркет.

Незвичайна відпустка у Єгипетській Венеції: Ель Гуна

З аеропорту Хургади трансфер довозить туристів за 40 хвилин. Авторський проект курорту на островах із власним гольф-клубом, ресторанами, яхтовою мариною, готелями для сімей з дітьми та 16+. Ель Гуна різко відрізняється від стандартного уявлення про відпустку в Єгипті: респектабельно, стильно, розкішно.

Різноманітний відпочинок у Сахл Хашиш з Катовіце

Їхати від аеропорту Хургади до години. Ще один авторський проект курортної зони з гарною набережною, елегантними готелями все включено. Сахл Хашиш – універсальний курорт: широкий піщаний пляж із пологим входом у воду, пристань для яхт, живі коралові сади за 100-200 метрів від берега.

Сафага, Кусейр, Сома Бей, Макаді Бей, Хургада - всі ці курорти розташовані поблизу Нілу, Карнака, Долини Царів, пірамід Гіза, острова Утопія. З бухт Шарм ель Шейха - Ель Майя. Набк та інших туристи відправляються на снорклінг у підводний заповідник Рас Мохаммед. Гарячі тури в Єгипет з Катовіце вже доступні онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур. Курортів багато, варто визначитися з напрямком відпустки.