У Близнюків та Раків – вдалий тиждень, а Терезам загрожує небезпека. Гороскоп з 5 по 11 жовтня

05.10.2020 09:15 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Дізнайтесь, які дні будуть найбільш удалими для вашого знаку зодіаку на цьому тижні.

ОВЕН

Ймовірний успіх на службі, якого ви зовсім не очікували. В ділових контактах виявіть обережність, допустимі обман і маніпуляції. Будьте уважними, починаючи нові знайомства. Люди можуть вам відверто брехати й використовувати, щоб мати для себе зиск. Зараз краще спілкуватися з давніми друзями і партнерами. У вихідні постарайтеся суворіше поставитися до дитячих витівок і взагалі як слід зайнятися питаннями виховання. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

Ви будете виявляти в собі нові таланти, перебуваючи на піку своєї форми й працездатності. Несподіване заступництво впливових людей дозволить вам досягти успіху у важливій справі, що значно підвищить ваш авторитет серед колег і ділових партнерів. Доведеться виділити час для завершення проекту, який відкладався до останнього моменту. У вихідні ви впораєтеся із сімейними питаннями, вирішити які раніше було дуже складно. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ

Вам будуть симпатизувати й підтримувати вас друзі та однодумці. На всі ваші питання й прохання вам будуть відповідати «так». Отже, ви незабаром доб’єтеся бажаної мети. Ваш труд оцінять належним чином, ви одержите солідний прибуток і вельми перспективну ділову пропозицію. Саме час втілювати в життя свої найсміливіші плани. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

РАК

Ви з легкістю доб’єтеся успіху й у роботі, і в особистому житті. Головне – бути уважнішими до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони здаються абсурдними. Здоров’я поміцнішає, енергії й сил додасться. Вдалий час для пошуків і змін, зокрема і зміни місця проживання. Фінансових проблем не передбачається. У вихідні можливий несподіваний і приємний подарунок від коханої людини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ

Якщо ви зацікавлені в просуванні своєї кар’єри, то на цьому тижні потрібно багато працювати й переконливо виступати на нарадах і планівках. Ваш спокій і миролюбство згладять усі гострі моменти, що виникають на роботі. Небажано вирішувати які-небудь фінансові питання, це може призвести до недорозуміння й розбіжностей. У вихідні прослідкуйте за тим, щоб ваші інтонації були м’якими, постарайтеся не підвищувати голос на близьких людей, вони будуть особливо вразливі. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ДІВА

Ви будете схильні до деякого снобізму. Постарайтеся бути тактовнішими. Інакше життя швидко поставить вас на місце. Небезпечний сварками і взаємним нерозумінням час, оточуючі вас люди можуть бути знервованими та агресивними. Важливо стримувати негативні емоції, під їхнім впливом ви можете накоїти зайвого. У вихідні ситуація зміниться на вашу користь. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

ТЕРЕЗИ

Ви сповнені нових ідей і натхненно укладаєте плани на майбутнє, однак не забудьте обговорити їх з близькими людьми, їх думки теж потрібно брати до уваги. Час небезпечний обманами й звабами. Вихідні бажано присвятити розв’язанню особистих проблем, інакше стосунки з протилежною статтю зовсім зійдуть нанівець. Не гнівайтеся через дрібниці, будьте мудрішими й терплячішими. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

Жити вам стане приємно й радісно. Усе задумане здійсниться, якщо ви спокійно й чітко будете робити свою справу і йти до мети. Ви можете довіритися коханій людині. Підтримайте її ідею, вона принесе позитивні зміни в житті для вас обох. Не бійтеся ризикнути. На вас чекає великий прибуток і успіх у кар’єрі й справжнє щастя в коханні. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Нелегкий період, хоча ніяких особливих неприємностей він і не обіцяє. Суттєво підвищиться ваша спостережливість, що зробить вас у цей період хорошим психологом. Буде багато спілкування, знайомств, важливих зустрічей і листування. Можливі спокуси й ілюзії. Знизьте на роботі навантаження до розумного мінімуму, за можливістю відпочиньте. Вихідні проведіть активно, й занепад сил та сумний настрій залишаться позаду. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

На службі у вас зараз відбуваються важливі й сприятливі для вас події, ви маєте всі шанси відзначитися, одержати підвищення або знайти нову престижну роботу. Однак майте мужність зізнатися собі й начальству в тому, що ви вмієте й чого не вмієте робити, тому що сподіватися на чиюсь допомогу не варто. Ви можете зіткнутися з інтригами колег або з недоброзичливим відношенням навколишніх. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ

Багато планів, пов’язаних з роботою, удасться втілити в життя. Можливі проблеми юридичного характеру, але ваші хвилювання будуть необґрунтованими й швидко вщухнуть. Сприятливий тиждень для нових знайомств і спроб влаштувати своє особисте життя. На горизонті з’являться й старі друзі. Однак у них можуть бути і приховані мотиви. Не поспішайте відкривати їм обійми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Ваших сил і авторитету вистачило б на багато що, але не варто розпорошуватися, інакше можете забути й не зробити щось важливе. Слушний час для приходу на нову роботу. Ситуація може вимагати від вас серйозності й зосередженості, буде просто необхідно продумати свої дії, а потім починати виконувати конкретні завдання. Вам необхідно суворіше, ніж зазвичай, ставитися до своїх думок, слів і вчинків. Менше розмовляйте, більше робіть. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.