У Харківській області заохочують молодь до читання конкурсом відеоробіт

Promo
04.02.2022 13:20 Корисно
Незабаром у Харківській області відбудеться регіональний конкурс для молоді «ВАУ-КНИГА: РАДЖУ ПРОЧИТАТИ».

Днями Харківська обласна бібліотека для юнацтва за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації ініціювала регіональний конкурс «ВАУ-КНИГА: РАДЖУ ПРОЧИТАТИ». Його учасниками стануть підлітки 12-15 років, які протягом двох місяців будуть змагатись у мистецтві створення коротких відео-відгуків на твори української та зарубіжної літератури, що не входять до курсу обов’язкової шкільної програми.

Платформою для розміщення робіт, їх оцінювання фаховим журі та глядацького голосування стане YouTube-канал організаторів.

Партнери конкурсу: Ротарі-клуби нашого міста, видавництво «Ранок», видавництво «Vivat». Інформаційну підтримку надає медіа-бренд «Слобідський край».

Конкурс орієнтований на використання потенціалу сучасних інформаційних технологій для промоції читання, широку публічну підтримку активістів читацького руху серед юнацтва та практичне дослідження літературних вподобань підлітків.

Серед бонусів, які обіцяють організатори: творчі онлайн- та офлайн-зустрічі з письменниками і видавництвами для всіх учасників, а персонально для переможців – дипломи, грошові призи, цінні книжкові подарунки, запрошення на відвідування ковзанки та ексклюзивний майстер-клас з пісочної анімації.

З детальнішою інформацією щодо умов конкурсу можна ознайомитись за посиланням: khoyub.com.ua/konkurs100.html

Прийом відеовідгуків триватиме до 16 березня.

Фінальні урочистості та нагородження переможців відбудуться 8 квітня на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.