У Харкові відкрився унікальний фуд-маркет

Promo
13.01.2021 15:27 Корисно

Після новорічних свят у Харкові відкрився першокласний маркет їжі з доставкою Food City. Тут ви можете не тільки замовити вечерю для всієї родини, але й запросити партнера на бізнес-ланч.

У Food City на сніданок подають домашні сирники або яйця-пашот. В обід можна підкріпитися італійським селянским супом та американським стейком. Таким саме, як на 28 авеню у Нью-Йорку. 

А на романтичну вечерю вам запропонують севіче з лосося. Разом з пляшкою італійського вина. Легкого, як сицилійський вітер.

Ціни у Food City – без стресу для гаманця. Наприклад, макі сет, майже півкіло ролів обійдуться всього у 310 грн. Стейк Рібай коштує 250 грн. Навіть така екзотика, як океанські лангусти на грилі обійдеться всього у 150 грн.

Запрошуємо

Приходьте до супермаркету “Клас”, на другий поверх. Це на Олексіївці. Точна адреса: пр. Людвіга Свободи, 43. Є парковка.

Замовити доставку їжі або забронювати столик можна в будь-який час

  • на сайті – food-city.com.ua (цілодобово)

  • за телефоном – +38 050 999 90 01

Маркет їжі Food City працює щодня. Гостей чекають з 11:00 до 22:00.

Атмосфера

Ідея творців проекту – об'єднати кращі кухні світу та ситно нагодувати. В рамках одного обіду можна спробувати середземноморську та японську кухню або італійську та американську.

Кухня

У меню представлені страви таких напрямків:

  • Америка. Бургери, ребра, крильця, хоспер.

  • Мексика. Буріто, такос, фахітас, чилі кон карне.

  • Італія. Піца, паста, болоньєзе.

  • Японія. Суші, роли, гункан, футомакі, сети.

  • Південно-Східна Азія. Супи фо бо, мідії у соусі.

  • Середземномор'я. Севіче з лосося та іншої риби.

І для дітей знайдуться смачні та корисні, дієтичні страви.

Фішка

Успіх маркету їжі Food City не засекречений. Потрібно взяти якісні інгредієнти, правильно їх приготувати та гарно подати, великими порціями. Тільки свіжа риба, без вад. Закупівлі робляться щодня.

Стейк такий, щоб навіть дорослий чоловік наївся. Сет не з 12 ролів, а з 18. Смачного не буває багато.

М'ясо та рибу готують на грилі. Так виходить смачніше й корисніше. А подають на дерев'яній дошці. З цілим гострим перцем чилі.

Бар

З безалкогольного у Food City є газовані води, морси, соки та лимонади з натуральних фруктів, імбиру й м'яти. Також є міцні напої, вина та коктейлі.

Приходьте та спробуйте. Тут годують смачно, подають щедро, а запрошують – щиро. Нехай новий, 2021 рік дарує вам тільки радість.