Послуги ремонту Apple Watch у Харкові

Promo
24.11.2020 12:56 Корисно
фото appleinsider.ru фото appleinsider.ru

Apple Watch – новинка, яка відкриває перед користувачем безліч можливостей: відправлення повідомлень, здійснення дзвінків, можливість активації Siri, фітнес-трекінг, підтримка ApplePay.

Технічно смарт-годинник має високу якість. Активна експлуатація не щадить нікого, тому стосовно ремонту Apple Watch звертайтеся у сервісний центр: https://icracked.com.ua/iwatch. Ремонт Apple Watch – складна процедура, оскільки деталі смарт-годинника маленькі і розташовані дуже близько одна від одної. Для лагодження пристрою потрібен досвід і певні вміння, тому не намагайтеся зробити ремонт iWatch самостійно – довірте це професіоналам.

Коли потрібно нести Apple Watch у сервісний центр?

• розбитий дисплей смарт-годинника

Хоча iWatch обладнані міцним сапфіровим склом, фізичні ушкодження призводять до того, що на екрані з’являються тріщини, подряпини і потертості. Прямого удару може бути достатньо для пошкодження екрана. Поява смуг, спотворення картинки, несправна робота тачскріну – привід замінити дисплей одразу зі склом.

• розбите скло iWatch

Якщо після фізичного впливу на смарт-годинник дисплей продовжує працювати справно, картинка в порядку, на екрані немає смуг, тачскрін реагує на команди, то достатньо буде провести заміну одного лише скла – швидко і якісно.

• проблеми з акумулятором

Акумулятор у iWatch є витратним матеріалом. Тривале використання знижує ємність батареї, тому смарт-годинник починає повільніше заряджатися або не заряджатися загалом, швидше розряджатися. Буває, що акумулятор здувається – згодом є ймовірність пошкодження дисплея. Тому, коли виникають проблеми з акумулятором, радимо не зволікати і одразу звертатися у сервісний центр.

• чистка після вологи

В Apple стверджують, що з iWatch можна ходити в душ і плавати в басейні, однак інші рідини, крім води, можуть серйозно нашкодити пристрою. Та й сама водостійкість ґаджета не є перманентною і може знизитися під час відвідин сауни або лазні, занять екстремальними водними видами спорту разом з iWatch.

•заміна вібромотора

Якщо від повідомлення і смс немає вібрації, найчастіше це проблеми, пов’язані зі розбитим вібромотором у годиннику. Заміна даної деталі фахівцями займе небагато часу і дозволить відновити колишню функціональність Apple Watch.

Читайте також Жіночі черевики: 5 модних трендів