Види та особливості гідравлічних фільтрів

Promo
14.05.2021 11:00 Корисно
Гідравлічні фільтри захищають гідравлічну систему та її елементи від зносу, підтримують їх у задовільному стані. Виконуючи фільтрацію робочої рідини під високим тиском, ці пристрої забезпечують безпеку роботи спеціального обладнання.

Установлення хорошого фільтра дозволяє зберегти роботоспроможність гідравлічної системи. Саме з цієї причини очищенню гідравлічного масла від забруднень варто приділяти багато уваги. Вибрати насосні установки та інші компоненти для масляних і гідравлічних фільтрів в Одесі можна в ТОВ Универсал Сервис Украина.

Види гідравлічних фільтрів

Залежно від того, на який об’єм і тиск розрахований виріб, виділяють:

частковопотокові;
повнопотокові;
комбіновані види.

Також ураховується формат корпусу. Залежно від того, як він улаштований, існують:

решітчасті;
щілинні;
поверхневі види.

Основна класифікація розділяє фільтри за тим, куди кріпиться їх корпус. Установка здійснюється на всмоктувальну трубу, між системою та ємністю з рідиною, або після напірного насоса. Відповідно, це всмоктувальні, зливні і напірні види обладнання.

Матеріали для фільтрувальних елементів

Гідравлічні фільтри виготовляють із сітчастих, паперових, скловолоконних, решітчастих матеріалів, а також нетканого волокна.
У випадку із сітчастими фільтрувальними елементами за основу береться тонка дротова сітка. Незважаючи на те, що чарунки зовсім невеликі, подібне обладнання здійснює фільтрацію тільки крупних частинок.

Паперові фільтри очищають гідравлічне масло навіть від дуже маленьких частинок, проте вони недовговічні, оскільки всмоктують рідину. Довговічними вважаються скловолоконні елементи, які можуть довго працювати в системі і проводити очищення масла від забруднень будь-якого розміру.

Також існують поверхневі фільтри з нетканого або паперового полотна, укріпленого сталевою сіткою. Їх фільтрація краща за інші види за рахунок поєднання двох матеріалів. Поверхневі вироби відмінно справляються із завданням очищення рідини від забруднень. Індикатором ефективності такого обладнання можна вважати його довговічність.

Якщо ви не впевнені в тому, який очищувальний пристрій більше підходить вашому обладнанню, або хочете підібрати масляний чи гідравлічний фільтр з хорошим поєднанням ціни та якості, зверніться в ТОВ Универсал Сервис Украина.

Зв’яжіться з менеджерами на сайті або за номером телефону + 380-800-400-600, або ж завітайте в компанію за адресою: Одеса, Люстдорфська дорога, 92/94, офіс 509.

Автор: Олена Загребельна