Вигідні акції та пропозиції на піцу в Одесі

Promo
20.09.2021 11:51 Корисно

Замовити піцу в Одесі можна за повною ціною, а можна трохи заощадити та обрати серед пропозицій акційний товар. Такі варіанти часто зустрічаються у великих закладах міста, бо вони є частиною політики приваблення клієнтів. Варіанти акцій різні, але вони усі направлені на те, що зацікавити клієнта пропозицією.

Найкращі акції у сучасних ресторанах

Більшість закладів пропонують клієнтам приблизно однакові акційні пропозиції:

  1. Піца дня чи тижня – одна піца пропонується за зниженою ціною. Це може бути акція одного дня або відразу на цілий тиждень. Можливі варіанти страви, у багатьох закладах акція діє на постійній основі, але варіант у меню регулярно оновлюється.
  2. Знижки на купівлю двох страв – так звані оптові продажі у закладах харчування. Коли замовники обирають одразу декілька страв, їм часто можуть запропонувати знижку. Особливо популярні комплексні пропозиції, які чудово смакують до обуду адже за вечерею. В них є усе, щоб повноцінно перекусити.
  3. Дві чи три піци зі знижками – іноді у ресторані обирають декілька варіантів, при купівля яких у одному чеку дають додаткову знижку. Також цікава ідея, особливо коли обирають їжу для великих компанії. Для однієї людини такого асортименту багато, але от при зустрічі друзів пропозиція дуже цікава.

Знижка на страви з напоями – ще один варіант комбінованого меню. Напої все одно ми додаємо до замовлення, чому б не обрати серед акційних пропозицій.

Знижки для постійних клієнтів

Особисті знижки для клієнтів – це один спосіб привертати увагу замовників до закладу. Monopizza не є виключенням, тут обов’язково пропонують акції для гостей. Наприклад, досить розповсюджена знижка для іменинника. У день народження кожен замовник може отримати їжу на 20% дешевше. Також пропозиція діє у три дні до дня народження та три дні після нього.

Знижки для постійних клієнтів дозволяють затримати увагу людей на окремому закладі. Вони надаються у вигляді постійної додаткової знижки на будь-яке меню або у вигляді бонусів, які накопичуються, щоб потім знизити вартість замовлення. Який саме варіант обирає ресторан – не має значення. Головне, що це спонукає гостей повертатися.

Але у будь-якому разі, якщо ресторан пропонує несмачну їжу та поганий рівень сервісу, ніякі акції не допоможуть утримати увагу гостей. До цих заохочень потрібно додавати ще якісну роботу.

Monopizza знає, як привертати увагу. У закладі пропонують чудові знижки, в тому числі на День народження. Є багато цікавих пропозицій, а доставка замовлення виконується безкоштовно за умови купівлі на 150 грн.

Піца тут досить смачна та завжди свіжа. Є декілька варіантів інших страв, які допомагають урізноманітнити меню. Чудовий сервіс та сучасне обладнання дозволяють мінімізувати період очікування свого замовлення та отримати найкраще. Саме завдяки цьому заклад процвітає, а нові клієнти з задоволенням залишаються постійними замовниками піцерії.

Теги: