Викуп авто після ДТП: як продати автівку за 1 день

Promo
26.08.2022 12:15 Корисно

Коли власник вирішує продати автівку, це може стати справжнім квестом.

Добре, якщо машина популярної марки, з невеликим пробігом та в гарному технічному стані. А от якщо автівка після ДТП або не на ходу з будь-яких причин, це стає справжньою проблемою. Вирішити її можна, звернувшись за послугою викуп авто після ДТП, де професіонали допоможуть з оцінюванням та переоформленням. Вам не доведеться самостійно ремонтувати, готувати авто до продажу, витрачати час на перемовини з потенційними покупцями.

Як проходить викуп авто після ДТП

Ви можете звернутись до автовикупу якщо ваша автівка не на ходу з будь-яких причин:

  • зламаний двигун чи система опалення;
  • згоріла;
  • перевернулась;
  • пошкоджена під час воєнних дій.

Достатньо надати фото та короткий опис, щоб експерти провели попереднє оцінювання, та запропонували свою ціну. Якщо вона вас влаштовує, ви домовляєтесь про перегляд, під час якого відбувається остаточне оцінювання.

викуп авто після ДТП

Далі все відбувається за стандартною процедурою переоформлення. Ви надаєте:

  • техпаспорт;
  • код та паспорт;
  • інші документи на право власності (наприклад, довіреність).

Переоформлення відбувається в найближчому центрі МВС або у нотаріуса, якщо ви володієте транспортним засобом за довіреністю. Всі процедури з переоформлення бере на себе компания, в штаті якої є професійні юристи, тож навіть якщо авто перебуває в кредиті, це не проблема.

Вам також не потрібно хвилюватись щодо транспортування та відновлення робочого стану автомобіля, в Скуп Авто готові придбати транспортні засоби в будь-якому стані.

Чи варто звертатись в автовикуп?

Якщо ви не можете самостійно продати авто, чи просто не бажаєте цим займатись, то точно варто. Існує міф, нібито це не вигідно для продавця і автівки забирають за дуже заниженими цінами. Але насправді, власник отримує до 95% від вартості транспортного засобу на момент продажу. І якщо авто постраждало в ДТП чи знаходиться в неробочому стані з будь-яких інших причин, набагато вигідніше віддати його професіоналам, ніж самому відновлювати, ремонтувати та готувати на продаж.

Від подачи заявки до отримання коштів проходить 1-2 дні. Тож це найшвидший спосіб продати авто після ДТП та отримати живі гроші за неліквід. До того ж, всі питання по переоформленню також бере на себе компанія, від вас потрібно тільки бажання продати машину, її фото та мінімальний пакет документів.