Як обрати надійний навісний замок

Promo
11.09.2020 09:44 Корисно

Обираючи навісний замок, необхідно врахувати кілька важливих факторів.

Спершу потрібно визначитись із тим, для чого потрібний навісний замок. Адже такий тип використовують як для захисту валіз та поштових скриньок, так і для замикання воріт, складів та інших приміщень. Саме від конкретної ситуації, де ви будете застосовувати замок, залежать і його розмір — малий, середній чи великий. А ще треба врахувати рівень секретності, тип будови, а також міцність матеріалу.

Види секреток

Широкий вибір найрізноманітніших замків є на сайті https://ultradom.com.ua/category/navesnye-zamki. Приміром, за видами секреток навісні замки поділяють на:

  • Сувальдні. Вони є найбільш надійними для простого користувача, адже такі замки мають досконалий механізм. Замок можна відкрити рідним ключем, а для того, щоб зламати, доведеться застосовувати грубу силу.
  • Циліндрові. Працюють за допомогою штифтового або рамкового механізму, у якому ключ має спеціальні насічки. Саме вони зміщують штифти до певної позиції і повертають циліндрик та відкривають замок.
  • Дискові. Секретна комбінація виставляється поворотом на певні кути дисків, через які проходить замкова щілина. Щоб його відімкнути, необхідно змістити їх з допомогою ключа з виступами і насічками.
  • Гвинтові. Такі замки закриваються за допомогою закручування ригеля на різьбі. Аби його перемістити, необхідний спеціальний ключ, який вставляється в отвір. Зазвичай такі моделі встановлюють на гаражах.
  • Кодові. Є найдорожчими. Щоб їх відкрити, розблокування необхідно ввести з клавіатури або ж виставити певним чином на спеціальних циліндрах кодову послідовність.

 

Який матеріал найміцніший

Аби замок служив якнайдовше, слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені його деталі. А також урахувати його переваги і недоліки.

Навісні замки можуть виготовлятися із:

  • Алюмінію. Плюси цього матеріалу, що деталі не іржавіють, але через те, що метал м’який, є недостатньо міцними.
  • Сталі. Найміцніші та надійні вироби. Вони мають максимальний ступінь надійності і функціональності з усього асортименту замків.
  • Чавуну. Доступні за ціною та міцні моделі. Серед недоліків — нестійкість чавуну до температури, адже, коли вона змінюється, метал може ставати крихким. Також може швидко піддаватися корозії.
  • Латуні. А от цей матеріал не піддається корозії. Привабливі на вигляд та дорогі. Серед мінусів — недостатньо міцні.

Більше інформації — на Ultradom.ua.