Як правильно обрати ніж

Promo
17.03.2020 12:30 Корисно
Фото: top-blade.com Фото: top-blade.com

Існує кілька помилок щодо вибору ножів.

Помилка 1. “Ніж - марна і небезпечна річ, яку носять з собою тільки хулігани”

Нічого подібного. Ніж – одне з найдавніших знарядь праці, винайдених людиною. I надалі, за рiзних епох, ніж був найпоширенішим інструментом. Їм користувалися усі, від селян, до королів. В Англії 19-го століття був навіть такий термін «джентльменський ніж». Цивілізовані чоловіки обов'язково носили в кишені піджака невеликий складник. Адже культурна людина не повинна розривати пакунки зубами, відкривати пляшки з напоями огорожею, гризти сигари і взагалі вести себе, як дика мавпа. Адже людина створила знаряддя праці. Людина придумала ніж.

Є перелік чітких вимог, що відокремлюють господарсько-побутові інструменти від зброї. Просто не купуйтеся на рекламу і не беріть демонстративно агресивнi «тактичні» моделі. Вони вам не потрібні. Акуратний невеликий складаний ніж вагою десь 150 грам і з лезом завдовжки близько 85 мм - оптимальний варіант.

Помилка 2. “У місті ніж не потрібен”

У місті ніж – найкорисніший інструмент. Ми вже говорили про англійських джентльменів? Ясна річ, більшість з нас живе далеко не в Лондоні і походить далеко не з аристократичних кіл. Але приклад треба брати з кращих!

Для ножа знайдеться маса роботи – відкриття пакункiв, полагодження пристроїв і одягу «в польових умовах», нарізка продуктів і багато-багато іншого. Тут скоріш виникає питання: «Як взагалі прожити в місті і без ножа?»

Помилка 3. “Хороший ніж коштує дуже дорого”

Нічого подібного.

Так, звісно, існує велика кількість дорогих західних брендів, таких як Spyderco, Benchmade або Cold Steel. Але в тому то й справа, що їх продукція в основному розрахована на ножеманов-колекціонерів.

Звичайно, немає сенсу купувати зовсім вже дешевку. На щастя, нормальний китайський ніж, зібраний на будь-якій з серйозних фабрик типу Real Steel, San Ren Mu, CH Outdoors або Bestech Knives, буде відмінно різати і прослужить вам, при правильному догляді, роки, якщо не десятирiччя.

У будь-якому профільному інтернет-магазині знайдуться люди, які з радістю допоможуть вам підібрати щось своє. Головне, пам'ятайте - вам не потрібен засіб полювання на мамонтів і драконів, вам потрібен компактний і зручний інструмент на кожен день.

Джерело - https://top-blade.com/