Як правильно використовувати лазерний приціл для страйкболу

Promo
26.03.2019 13:06 Корисно
Вважається, що лазерний цілевказівник не підходить для страйкболу, оскільки на відкритих просторах кулі зносить вітром. Однак, це не аксіома.

ЛЦВ для страйкболу: за і проти

Слабосильні ЛЦВ днем практично не приносять користі, особливо китайські варіації і репліки, що нерідко використовуються для аірсофту. Разом з тим, вночі точку лазера навіть немічної "китайщини" видно на відстані 150 метрів, а цього більш ніж достатньо для страйкболу.

Найбільш слушна порада по ЛЦВ в страйкболі: використовуйте його за призначенням. Наприклад, для CQB - "бою в обмеженому просторі", де в ходу газові і світлошумові гранати, щити, підствольні ліхтарі. ЛЦВ як засіб прицілу хороший в умовах ближнього швидкоплинного контакту в обмеженому просторі і в складній місцевості.

ЛЦВ як антураж

Без ЛЦВ не обійтися тим, хто реконструює конкретні армійські або поліцейські підрозділи. Плюс, самі по собі промені і точки лазерів дуже красиві, особливо в темряві, тумані і задимлених приміщеннях.

ЛЦВ на практиці

Поза укриттям: наведення на силует. Включаємо ЛЦВ на дві секунди (коригування прицілу) і видаємо чергу. Вимикаємо, стріляємо. В такому випадку вичислити вас просто не встигають. Особливо, якщо видно точку, а не промінь.

З напарником, який підсвічує потужною указкою ціль, перебуваючи позаду вас з біноклем (пострілом його дістати не можна). Ви ж працюєте за наводкою - це дуже зручно.

Приціл "навскидку": ЛЦВ ідеальний в повній темряві, в лісі, при природньо низькій освітленості (похмуро, дощ), при стрільбі на бігу або з незручних положень; в разі, якщо стрілку необхідно постійно тримати приціл на краю укриття.

Ще одна властивість ЛЦВ: коли тримаєш у особи привід зі звичайною оптикою, очі прив'язані до однієї точки. У випадку з ЛЦВ кут огляду і можливість помітити те, що відбувається по сторонах - ширше.