Як якісно і швидко відремонтувати пральну машину в Харкові

Promo
01.03.2019 11:00 Корисно
Фото: newspotok.ru Фото: newspotok.ru
Наш побут сьогодні складно уявити без електронних помічників — мультиварки, мікрохвильові пічки, “розумні” пральні машини і безліч іншої техніки. Однак навіть відомі і надійні бренди інколи ламаються. І тут виникають великі проблеми. А раптова “хвороба” пралки взагалі перетворюється на справжню катастрофу.

Виклик майстра
Щоб не повертатися в минуле століття і не прати руками, потрібно швидко усунути проблему.
І тут постає головне питання — де якісно та дешево відремонтувати пральну машинку у Харкові?

Найбільш оптимальний варіант — викликати майстра додому. Це значно зекономить ваш час та сили. Краще обирати фахівців, які вже не перший рік на ринку ремонтних послуг і добре себе зарекомендували. Багато схвальних відгуків щодо ціни та якості ремонту пральних машинок у Харкові має фірма EXPERT.

Майстри цього ремонтного центру вже понад 10 років повертають до життя пральні машинки, а також здійснюють ремонт побутової техніки Харков. Представники центру завжди проводять комплексну діагностику і крім основної поломки за бажанням клієнта усувають і назріваючі.

Гарантія якості
Однак не всі проблеми можна усунути вдома. Бувають випадки, коли без стаціонарного ремонту не обійтися. Наприклад, потрібно замінити підшипники або відновити півбак. Після такої реанімації машинка обов’язково тестується під час двох процесів прання.

За статистикою, майже 90% проблем із пранням пов’язані з неполадками у блоці електроніки. А ось висококласних фахівців електронщиків у Харкові не так вже й багато, тож деякі майстри відразу радять клієнту замінити блок електроніки.

Але важливо знати, що навіть складний ремонт блоку коштує значно дешевше, ніж його заміна. В центрі ремонту побутової техніки EXPERT Харків складні ремонти електроніки роблять і надають гарантію. Також у центрі завжди слідкують за якість запчастин і працюють тільки з кращими постачальниками.

Після ремонту пральних машин майстри консультують клієнтів щодо правильної експлуатації пральної машинки, щоб в майбутньому техніка якомога менше давала збоїв.


 Будь в курсі

Центр ремонту побутової техніки EXPERT розташований за адресою Харків, вул. Академіка Павлова, 323. м. 113. У будні дні центр працює з 9.30 до 18.00 (пн, чт — вихідні), у неділю — з 9.30 до 16.00.
Зв’язатися з майстрами можна в будь-який день (без вихідних) з 9.00 до 20.00 за телефонами:
+38 [050] 201-03-15
+38 [067] 739-10-51
+38 [057] 756-62-62.