Якою має бути якісна ковдра

Promo
04.02.2021 11:38 Корисно

Від якості сну безпосередньо залежить ваше здоров’я, продуктивність і самопочуття протягом дня. Тут не тільки важливо, щоб у кімнаті було темно, тихо і не дуже жарко, – якість постільного комплекту, подушки, матраца і інших постільних речей теж впливає. Наприклад, якщо ковдра буде занадто важкою, недостатньо великою або з поганим наповнювачем, то всю ніч ви будете відчувати дискомфорт.

Важливо, щоб це був варіант оптимального розміру, оснащений якісним трикотажем і наповнювачем сучасного стандарту. Дотримуючись цих нехитрих вимог, уже можна вибрати щось підходяще, що дозволяє себе почувати добре і дарує приємне тепло. Якщо ж приділити ще більше уваги вибору і сконцентруватися на деталях, то можна домогтися небувалого комфорту.

Йдеться про те, щоб серед найрізноманітніших варіантів вибрати ті, які відповідають преміум-класу. Про таке вкладення ви ніколи не пошкодуєте. Наприклад, до цієї категорії можна віднести ковдри Рenelope https://penelopebedroom.com.ua/ua/kovdry/. Вони дихають і не затримують вологу, під ними комфортно у будь-яку погоду. Крім того, алергікам точно не доведеться переживати за своє здоров’я. 

Що взяти до уваги у виборі

Визначившись з розміром, варто звернути увагу на комбінацію тканини і наповнювача, який зараз представлений великою кількістю матеріалів, що дозволяє кожному підібрати для себе найоптимальніший варіант:

• бамбук;

• пух з пером;

• мікрогель;

• тенсел;

• англійська вовна;

• бавовна;

• мікроволокно.

Усі вони дарують різні відчуття, а також відрізняються вагою. Якщо потрібно швидко та якісно зігрітися, то вибирайте ковдру з вовною. Тепло і неймовірну легкість подарує пух. Крім того, бувають і унікальні варіанти, які виконуються за запатентованою технологією і в комбінації з особливими видами тканини створюють ефективну систему регулювання мікроклімату. Під такими ковдрами вам буде комфортно у спеку, а під час холодів вони порадують приємним теплом. Завдяки цим особливостям відпадає необхідність купувати кілька варіантів.

Особливою популярністю зараз користуються двосторонні моделі, які комбінують з декількох видів текстилю або тканини і вовни. Перевертаючи їх з одного боку на інший, ви будете отримувати різні ефекти і відчуття під час сну – все залежить від температурного режиму в приміщенні.

Вибір тут дуже вражаючий. Вам лише потрібно визначитися з бюджетом і не забувати про розмір наявних постільних комплектів, щоб не довелося купувати ще і їх. 

Під будь-які уподобання

Переходячи до питання купівлі ковдри, важко не віддати перевагу продукції Penelope. Це дочірня фірма Maya Textil – бренду, що посідає перше місце серед інших виробників протягом 25 років. Компанія користується популярністю недарма. Виробник може вам запропонувати найрізноманітніші ковдри – від класичних варіантів до моделей, виготовлених за сучасними технологіями.

Особливо варто відзначити лінійку Thermocool Lyocell. У пошитті застосовується комбінація нановолокна з унікальною тканиною під назвою Outlast. Вона має особливі фази накопичення і віддачі тепла, завдяки яким створюється ідеальний мікроклімат. Такий варіант оптимальний для тих, хто часто під час сну потіє або, навпаки, починає несподівано мерзнути.

Якщо ж ви хочете щось універсальніше на всі сезони, то краще вибрати моделі Cool Down. Незважаючи на свою тонкість, це ковдра ідеально гріє в холод і не дає спітніти у весняно-осінній період. А купити все це можна на сайті інтернет-магазину Penelope, виконавши нескладні дії. Крім того, ви отримаєте можливість вибору способів оплати і доставки транспортною службою по всій країні.

Читайте також Як доглядати за обличчям узимку – основні правила