З дитячими конструкторами легко і корисно гратися

28.11.2019 16:32 Корисно

Конструктори здобули славу найцікавіших та дуже корисних іграшок для дітей з розвиваючим ефектом.

Це без перебільшень так, ця класична іграшка може буде цікава не тільки дітлахам, але і дорослим. Одними з найпопулярніших конструкторів, про які чув будь-хто, є Lego https://allo.ua/ru/lego/, продукція датської компанії. Але, крім неї, є ще багато різновидів.

Як обрати конструктори?

Сьогодні є дуже широкий асортимент конструкторів, різноманітність просто вражає. Але треба вміти вибирати оптимальний варіант. Для цього треба керуватися деякими параметрами:

  • тип конструктора — він може бути болтовий, блоковий, рухливий, магнітний;
  • вік дитини — зазвичай вказується на упаковці, чим старша дитина, тим більші складність конструкцій та кількість деталей;
  • виробник — краще віддавати перевагу перевіреним брендам, їх продукція проходить ретельний контроль якості.

Крім того, завжди слід враховувати уподобання дитини та її побажання. Окреме місце в цій ниші займають роботи-конструктори. Вони відкривають перед дітьми нові простори у світі технологій. Їх можна не тільки збирати, а й програмувати, отримуючи при цьому основні навички інженерії.

Користь від сучасних конструкторів

В процесі конструювання малята дізнаються про такі поняття, як об’єм, колір, розмір та форма. Розвиваються дрібна моторика, логіка, просторове мислення, творчі здібності, посидючість. З роботизованими конструкторами діти занурюються в світ математики і програмування, навчаються винахідливості, також ці іграшки сприяють підвищенню ігрової активності.
Купуючи своїй дитині конструктор, ви робите внесок в її інтелектуальний та емоційний розвиток.