Більше тисячі молодих дерев планують висадити в Харкові в рамках фестивалю

04.04.2017 11:01 Культура
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Перший фестиваль зеленої культури «GreenFest» пройде 8 квітня в парку Перемоги на Салтівці.

Як повідомив 4 квітня в прес-центрі Харківської міської ради засновник фестивалю Руслан Мірошниченко, мета цього заходу - привернути увагу харків'ян до проблеми екології та озеленити місто, створити умови для ековідпочинку, який збере всіх, хто хоче отримати корисний досвід і знання про екологію та підвищити рівень громадянської активності.

У програмі заходу - садіння дерев, концерт, екологічний ярмарок, майстер-класи, конкурси, інформаційно-просвітницька робота на екологічну тему, окремі секції будуть присвячені дозвіллю дітей.

За словами організаторів, кожен бажаючий зможе висадити в парку Перемоги саджанець, інвентар учасникам заходу нададуть. Початок фестивалю - об 11:00. В цей же час почнеться і концерт.

«Під час екофестивалю ми плануємо висадити близько 1,5 тисяч дерев. Ми запрошуємо жителів сусідніх районів приєднатися до цієї ініціативи. Вони зможуть взяти саджанці і посадити їх у себе у дворі. Ми хочемо, щоб наш захід був сімейним, щоб у ньому взяли участь усі - і діти, і дорослі», - підкреслив Руслан Мірошниченко.

За його словами, в парку планується посадити берези, горобини, каштани, липи. Також учасники фестивалю зможуть самі зробити і повісити шпаківні. Всього планують встановити близько 100 шпаківень.

Організатор фестивалю Артемій Самойлов зазначив, що в екозаході зможуть взяти участь і люди з обмеженими можливостями. Для цього організовано транспорт і працюватимуть волонтери, які будуть цим людям допомагати. Заявки на транспорт приймаються за телефоном, вказаним на цій сторінці у Фейсбуці. Також там можна ознайомитися з повною програмою заходу.

Організатори планують проводити подібні заходи двічі на рік і в інших місцях Харкова.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта