День міста в Харкові: відома програма заходів

09.08.2017 14:58 Культура
Фото: СтройОбзор Фото: СтройОбзор
Затверджено план основних міських заходів, присвячених святкуванню 74-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, Дня міста, Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України.

22-23 серпня в місті відбудуться покладання квітів до пам'ятників і братських поховань, мітинги-реквієми та цивільні панахиди. У всіх районах пройдуть пам'ятні та святкові заходи.

Так, 11-22 серпня у сквері на пл. Свободи пройде свято меду, 17-20 серпня - відкритий всеукраїнський юнацький турнір з бадмінтону «Кубок Незалежності», 18-20 серпня відбудеться чемпіонат міста з велоспорту, а 20 серпня - 32-й легкоатлетичний марафон «Визволення». Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради. 

Під Харковом будуть добувати електрику зі сміття

23 серпня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького пройде святкова програма «Зі святом, улюблене місто!». У Харківському національному театрі опери та балету ім. Лисенка відбудеться святковий концерт і церемонія нагородження «Почесний громадянин міста Харкова 2017». Великий святковий концерт до Дня міста відбудеться 23 серпня на пл. Свободи.

Крім того, 24 серпня пройдуть святкові заходи до Дня Незалежності України. Зокрема, відбудеться покладання квітів до монументу Незалежності, святкова програма на воді вздовж Нетеченської набережної.

З повним списком святкових заходів можна ознайомитися тут.

Автор: Администратор сайта