Найцікавіші місця Харківщини тепер можна відвідати віртуально

13.06.2018 09:50 Культура
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
Відтепер завдяки відзнятим 3D-турам, які створюють ефект присутності, можна в однин клік побачити цікаві місця Харківщини, скласти маршрут мандрівки, поділитись ним із друзями.

Завдяки цифровим технологіям тепер можна віртуально здійснити подорож найцікавішими місцями Харківщини, дізнатись більше напередодні своєї поїздки, не відходячи від екрану комп’ютера чи мобільного пристрою. Скориставшись інструментами пошуку Google Maps, можна побачити нову актуальну інформацію – понад 100 знакових для регіону туристичних об’єктів, які було оцифровано в межах map-camp. Про це повідомили у ХОДА. 

З метою розвитку регіону фахівці з туризму та активісти в районах і громадах долучились до участі в навчальних семінарах і отримали базові знання щодо популяризації об’єктів на Google-карті для відвідувачів і потенційних туристів.

Наразі картографуванням охоплено Харківський, Нововодолазький, Зміївський, Балаклійський, Ізюмський, Чугуївський, Печенізький, Валківський, Краснокутський, Богодухівський, Золочівський, Дергачівський, Дворічанський райони та їхні центральні населені пункти.

Протягом червня буде завершено роботу щодо створення туристичного сайту «DISCOVER KHARKIV» та віртуальних 3D-турів (панорам 360°) наступними туристичними об’єктами: Держпром, Кицівська пустеля, Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба», Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С.Конєва», Національний природний парк «Дворічанський».

У межах кампанії цифрового перетворення Харківської області проводиться робота спільно зі студентами-волонтерами щодо аудиту суспільних об’єктів та закладів на предмет доступності для людей з інвалідністю за допомогою інструменту Google Maps.

На початку липня заплановано проведення офіційної презентації результатів співробітництва Харківської обласної державної адміністрації з компанією Google та запуск сайту «DISCOVER KHARKIV».

З інформацією щодо впровадження проекту «Цифрове перетворення Харківщини» можна ознайомитися тут.

Микола Мельник