Незвичайна квіткова композиція з'явиться в Харкові

23.06.2017 10:25 Культура
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Квіткову композицію у вигляді гілки висаджують на Університетській гірці в Харкові.

Як повідомила 23 червня начальник ділянки «Центр» СКП «Харківзеленбуд» Алла Єрьоміна, на гірці створюють композицію в формі гілки з квітами.

«Нам запропонували ескіз квіткової гілки, який ми вдосконалили, і ми приступили до роботи. Спочатку на схилі прибрали стару траву, потім намалювали кола, зробили розбивку, вималювали пелюстки», - розповіла начальник ділянки.

За її словами, роботи ведуться на схилі під кутом 70 градусів. Рослини висаджують з вишок. Кожен день тут задіяні три-чотири одиниці техніки. Композицію складуть 20 тис. квітів - петуній, ахирантеса, тагетеса (чорнобривці) і катарантуса. Основні кольори - рожевий, білий, бордовий, жовтий і червоний. Стебла і листя квіткової гілки викладуть з рулонного газону. Фон для композиції зроблять з інертного матеріалу - дрібних і великих каменів білого кольору. «Така велика клумба вимагає постійного догляду, тому поливатимуть її два-три рази на день», - підкреслила Тетяна Єрьоміна.

На чемпіонаті України з плавання перемогли харків’яни

Зазначимо, також робочі СКП «Харківзеленбуд» зараз оновлюють клумбу біля пам'ятника Тарасові Шевченку.

Нагадаємо, що цього року в Харкові з'явилося кілька незвичайних клумб. Одна з них у вигляді мольберта і тюбика з фарбами розташована на Полтавському шляху, друга - у вигляді ізометричних конструкцій з 150 тис. квітів - на вул. Новгородській. У сквері «Стрілка» з'явилися плаваючі клумби, а біля Центрального палацу одруження зробили об'ємну клумбу у вигляді букета нареченої.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта