Нічний кінофестиваль пройде в Харкові

23.06.2017 14:40 Культура
Фото: city.kharkov.ua/ Фото: city.kharkov.ua/
Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20» пройде 24-25 червня в амфітеатрі за Харківським національним театром опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Фестиваль «Відкрита Ніч» був заснований в 1997 році. Захід щорічно проходить в кінці червня як огляд найцікавіших здобутків українського короткометражного кіно. Цього року з ініціативи Академії візуальних мистецтв до показів приєднався Харків, повідомляють на сайті Харківської міськради.

Як і в попередні роки, основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал в Києві. Паралельні покази і трансляції кінопоказів пройдуть більш ніж на 65-ти майданчиках України, в тому числі в зоні АТО, і світу - у Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Єгипті.

Програма кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 20» складається з двох частин: конкурсної та позаконкурсної. У конкурсі візьмуть участь 21 ігровий, документальний і анімаційний фільми. До позаконкурсної програми увійшло 5 ігрових фільмів.

Автори кінокартин конкурсної програми змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головний приз фестивалю - 50 тис. грн, визначати переможця буде професійне журі.

Відкриття фестивалю відбудеться о 21:00 24 червня.

Танці та нагороди очікують на харків'ян у День молоді

Кінопоказ розпочнеться о 22:00 і закінчиться о 4:00 25 червня. Нагородження переможців відбудеться о 5:00 25 червня.
Вхід на всі покази - безкоштовний.

Олександр Ушаков

Автор: Администратор сайта