Новорічні святкування у парку Горького: програма

Новорічні святкування у парку Горького: програма

Фото: IGotoWorld

У новорічну ніч, з 31 грудня на 1 січня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького пройдуть святковий концерт та піротехнічне шоу.

Святкова програма, присвячена зустрічі Нового року, почнеться в парку Горького о 12:00 31 грудня і триватиме до 4:00 1 січня. Атракціони в новорічну ніч працюватимуть до 5-ї ранку. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Вдень розваги чекають найменших відвідувачів — для дітей на головній сцені парку з 12:00 йтимуть святкові шоу та конкурси. У розважальному центрі діти і дорослі зможуть взяти участь у майстер-класах, школі рукоділля і подивитися вечірнє шоу мильних бульбашок.

Святкове шоу стартує о 22:00 з конкурсної програми «Новорічний гармидер», після якої на всіх гостей чекають виступ групи «Льюїс Керол» та дискотека з піротехнічними ефектами.

Напередодні настання Нового року на головній сцені для дорослих і дітей пройде новорічна казка «Вовк забрав зайчат», яку підготували аніматори парку.

Після вистави, за кілька хвилин до півночі, на сцену вийде Дід Мороз, і під залпи піротехнічного шоу всі присутні зустрінуть Новий, 2018-й, рік. На центральній площі біля головної ялинки парку пройде масовий новорічний хоровод, після чого продовжиться святковий концерт.

В різних зонах парку вже встановлені тематичні фотозони з новорічними інсталяціями.

Микола Мельник