Під Харковом проведуть військово-патріотичну гру для дітей

09.08.2017 10:45 Культура
Фото: dzhura.org.ua/ Фото: dzhura.org.ua/
У грі «Джура» візьмуть участь понад 300 дітей та юнаків з усіх куточків України.

III етап Всеукраїнської гри  «Джура» проходитиме з 13 по 24 серпня в Нововодолазькому районі. Учасників гри прийме база Національного центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС. Про це повідомляє ХОДА.

«План підготовки та проведення III Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») затверджено дорученням голови ХОДА Юлії Світличної, - відзначили в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації. – До участі у етапі допускаються по одному рою від областей та міста Києва – усього буде понад 300 учасників. Всеукраїнський етап гри проводиться методом таборування. Рої в таборі будуть поєднувати військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу».

Харків'янка виграла чемпіонат України з дводобового бігу

Урочисте відкриття III Всеукраїнського етапу гри відбудеться 14 серпня об 11:30 біля пам’ятника Тарасу Шевченку в м. Харків.

Довідка

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») започаткована у 2003 році. Учасниками гри є діти та юнаки віком від 7 до 18 років, які навчаються в школах, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладах. Мета гри — виховання юних патріотів України на засадах національної гідності та активної громадянської позиції, а також пропаганда здорового способу життя. Гра проходить у три етапи, під час яких учасники змагаються у номінаціях: військово-тактична та медична підготовка, конкурси і вікторини з історії України, туристичні естафети тощо. Фінальний етап гри проходить на всеукраїнському рівні.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта