Старий цирк дасть благодійну виставу

19.10.2016 08:48 Культура
Фото: zarajsky.livejournal.com Фото: zarajsky.livejournal.com
Благодійну виставу «Нас б'ють - ми літаємо» відбудеться 21 жовтня у Старому цирку, на площі Національної гвардії, 17.

Як повідомили в установі, юні артисти, які можуть втратити свій цирк, який став для них домівкою, виступлять для дітей, які втратили свої домівки. Тому в першу чергу на виставу запрошені діти-сироти, діти переселенців і діти з сімей загиблих військовослужбовців. П'ятеро учасників дитячо-юнацької циркової студії «Старий цирк» - самі переселенці, які займалися до 2014 року в студіях Донецька і не кинули своє заняття навіть під час війни.

Бажаючі відвідати виставу можуть зареєструватися за посиланням до вечора 19 жовтня.

На арені цирку виступлять еквілібристи, акробати, жонглери і повітряні гімнасти у віці від 5 до 18 років. Своє мистецтво також продемонструють призери міжнародних конкурсів Катерина Рудик та Євген Гавриленко (призери конкурсів «Україна має талант», «Magic Circus Show» (циркове Євробачення в Женеві), а також Марія Шевченко («Україна має талант», переможець Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Києві).

Акція спрямована на привернення уваги до проблеми Старого цирку. Як повідомив заступник генерального директора ДП «Державна циркова компанія України», створене на базі цирку, Дмитро Лико, установа знаходиться в мало опалюваних приміщеннях і в декількох судових процесах.

Вистава пройде з 15:00 до, орієнтовно, 16:30.
Початок заходу - о 15:00.

Довідка

Цирк Грікке - найстаріший в Україні. Перший в Харкові кам'яний стаціонарний манеж, нинішній Старий цирк, з'явився в 1906 році. На замовлення багатого промисловця, німця за походженням Генріха Грікке, було побудовано спеціальне приміщення, яке можна було використовувати як цирк і як театр. З історією цирку пов'язано багато відомих імен - тут починали свій шлях клоуни-дресирувальники Володимир і Юрій Дуров, приборкувачі левів Олександр Буслаєв і Ірина Бугримова. Арена цирку бачила таких відомих артистів, як клоунів Карандаша і Костянтина Бермана, ілюзіоніста Еміля Кіо, дует Юрія Нікуліна і Михайла Шуйдіна.

Микола Мельник

Автор: Менеджер сайта