Триденне святкування Масляної починається в Харкові

24.02.2017 12:40 Культура
Фото: YouTube Фото: YouTube
Святкування Масляної розпочнеться 24 лютого о 16:00 на пл. Свободи в Харкові.

У суботу та неділю у масляному містечку, яке працює на площі з 21 лютого, буде проходити святкова розважальна програма.

Початок програми - щодня о 12:00.

У центрі площі встановлено 12-метрову сцену, щоб виступаючих було видно з усіх боків. Масляний ярмарок працює щодня з 11:00 до 23:00. На площі також працюють ковзанка та фудкорт - свої страви представляють різні ресторани міста, і відвідувачі можуть спробувати млинці з різноманітними начинками.

У неділю, 26 лютого, на святковій сцені виступить музикант, учасник групи «5'nizza» і тренер проекту «Голос країни» Сергій Бабкін. Співак виступить після святкової ходи, початок якої заплановано на 16:00. Актори, танцювальні, вокальні колективи - всього близько тисячі осіб - пройдуть по вулиці Сумській - від пл. Конституції до пл. Свободи. Під час ходи відбудуться два танцювальні флешмоби - біля пам'ятника Тарасові Шевченку і біля Будинку рад. Про це повідомляє сайт Харківської міської ради. 

Нагадаємо:

Цього року темою свята стане Парад планет: у кожного району буде своя театралізована зона, присвячена одній з планет Сонячної системи, де 25 та 26 лютого проходитимуть інтерактивні програми. На площі проведуть традиційні забави: перетягування каната, кулачні бої. Для харків'ян приготували подарунки - сувеніри і солодощі. Завершиться святкування традиційно - спаленням масляного опудала Марени, що символізує прощання із зимою і зустріч весни.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта