Відомо, коли встановлять головну ялинку Харкова

16.11.2016 15:59 Культура
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Завершити встановлення головної ялинки Харкова на пл. Свободи планують до 19 грудня, до Дня Святого Миколая.

Як повідомила головний художник міста Світлана Дуденко, ця буде та ж ялинка, що і була в минулі роки. Вона відреставрована, приведена в порядок і засяє по-новому.

«На ялинці будуть нові комбінації кольорів, різні зимові орнаменти і напис, тільки тепер уже привітання з Новим, 2017 роком», - повідомила Світлана Дуденко.

Висота головної міської ялинки - 36,7 м. До сих пір харківська ялинка вважалася найвищою в Україні. Головна ялинка міста - складна інженерна споруда, вона зібрана з безлічі окремих деталей, підсвічена світлодіодними лампами, як гігантський телеекран, з великою кількістю піксельних лампочок. Освітлення дає близько 100 світлових і колірних варіацій денного і нічного оформлення. На ялинці кілька тисяч куль з глянсового пластика, що світяться завитками, які зображують морозні візерунки, 50 великих куль, що світяться, - кожен сезон їх змінюють, монтують, допрацьовують.

У цьому році в Харкові пройде більше 50-ти новорічних і різдвяних заходів - масових гулянь, спортивних змагань, конкурсів, концертів, виставок. З їх повним списком можна ознайомитися ТУТ.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта