Зірка «Рабині Ізаури» приїде до Харкова. Фото

27.09.2018 11:30 Культура
Фото:kinozoom.org Фото:kinozoom.org

Головна акторка легендарного телесеріалу Луселія Сантос збирається зустрітися з українськими фанатами цієї осені.

Подію анонсував на своїй сторінці у Facebook мандрівник і телеведучий Дмитро Комаров.

Її звуть Луселія Сантос. Ви знаєте її як Ізауру. Це вона в 19 років отримала першу головну роль у бразильській новелі «Рабиня Ізаура» і стала суперзіркою в усьому світі. На Кубі під час показу серій не працювали таксисти. У Бразилії змінили час обіду, щоб всі встигли подивитися «Ізауру». Божеволів Китай. Але найбільше серіал «підірвав» територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли всі прилипали до екранів. Якщо вам трохи за 30 ви точно її знаєте. Якщо менше запитайте у своїх батьків, бабусь і дідусів. Вона була справжнім ідолом,   написав телеведучий.Телеведучий розповів, що зараз він — у Бразилії, де з командою зняли унікальний репортаж про життя актриси.

Дмитрові також вдалося вмовити Луселію Сантос приїхати до України.

З гордістю повідомляю, що історичний візит найвідомішої бразильської актриси пройде в Україні, у рамках нашого спільного міні-туру, присвяченого старту нового сезону з Бразилії, повідомив Дмитро Комаров.

Луселія Сантос відвідає тільки шість міст. Ексклюзивні творчі зустрічі пройдуть у Харкові, Дніпрі, Києві, Ужгороді, Чернівцях та Одесі. 

У Харкові акторка зустрінеться з фанатами  20 жовтня о 12.00 у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого. 

Ціна білетів складає від 100 до 490 грн. Частина грошей, отриманих з продажу білетів, піде на благодійність.

Довідка. «Рабиня Ізаура» телесеріал за однойменним романом бразильського письменника Бернарду Гімарайнша. Фільм був з великим успіхом показаний по всьому світу і став найбільш продаваною в історії бразильського ТБ теленовелою. У СРСР фільм став першою теленовелою, показаною на телебаченні

У первинному варіанті у фільмі було відзнято 100 півгодинних серій. Згодом для міжнародного прокату серіал був скорочений до 30 півгодинних серій, під час прокату «Ізаури» у СРСР теленовела була ще раз скорочена — цього разу до 15 серій по 60 хвилин. Перші серії телесеріалу були продемонстровані по Центральному телебаченню 16 жовтня 1988 року, продовження — в лютому 1989 року. У вересні 1990 року на прохання телеглядачів Центральним телебаченням телесеріал був продемонстрований повторно.

Читайте також: В області з'являться нові радіостанції