Золоту медаль міжнародної виставки отримав директор школи з Чугуєва (Фото)

Золоту медаль міжнародної виставки отримав директор школи з Чугуєва (Фото)

Фото: ХОДА

Хоча підсумки конкурсу в США підбили ще в жовтні 2016 року, нагороду директор Чугуївської дитячої художньої школи ім. І. Ю. Рєпіна зміг отримати тільки зараз.

Журі міжнародної виставки-конкурсу «Соlor in motion», до складу якого входять 7 академіків Нью-Йоркської академії мистецтв, визнало Володимира Непомнящего переможцем у категорії «Реалізм».

«Дуже складно самому поїхати до Америки. Це просто нереально. Тому, коли мені повідомили про те, що мої роботи відзначені золотою медаллю, довелося шукати шляхи, як отримати цю нагороду», - пояснює Володимир Непомнящий.

Художник звертався до різних інстанцій, але безрезультатно. У підсумку допомогти йому змогли в Офісі Харківської області у Вашингтоні.

«Я звернувся до Юлії Олександрівни Світличної, й вона підказала такий варіант, - розповідає директор художньої школи. - А далі – ось цей великий красивий сюрприз. Я дуже вдячний всім, хто брав участь у процесі».

Пакет з нагородами із США чугуївському художнику передав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Як бачите, Офіс Харківської області у Вашингтоні реалізує не тільки економічні проекти, а й просто допомагає нашим землякам», - сказав заступник керівника області та привітав художника із заслуженою нагородою, - повідомляє ХОДА. 

Як розповів Володимир Непомнящий, подібні виставки-конкурси від Асоціації художників Нью-Йорка проходять раз на декілька років. У 2016-му у виставці взяли участь художники з 11 країн світу.

Чугуївською дитячою художньою школою ім. І. Ю. Рєпіна Непомнящий керує вже 13-й рік, в установі займаються 170 дітей - не тільки з міста Чугуїв, а й з усього району.

«Наша школа - одна з кращих в Україні, - гордо каже директор. - Головне, що діти прагнуть, хочуть вчитися, приїжджають з найвіддаленіших районів до нас».

Микола Мельник