Дівчата-масажистки у Харкові пропонували себе клієнтам за сотню гривень (ФОТО)

фото прес-служби ГУ МВС України у Харківській області фото прес-служби ГУ МВС України у Харківській області
У центрі Харкова міліція виявила масажний салон, у якому дівчата разом із масажем надавали інтимні послуги. Віддаючи долю хазяїну, вони мали по 120 грн за сеанс.

В березні до відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності Управління карного розшуку ГУМВС України в області із заявою звернувся 24-річний громадянин. Чоловік повідомив, що на початку березня зателефонував за газетною об’явою до масажного кабінету з метою отримання лікувальної процедури. Коли він приїхав за вказаною адресою, працівники салону запропонували чоловікову за грошову винагороду в розмірі 350 гривень еротичний масаж у виконанні оголеної дівчини. 


В ході проведення оперативних заходів було встановлено, що в центрі міста Харкова розташований оздоровчий комплекс із сауною. В кімнатах для відпочинку дівчата, під виглядом масажу, надають інтимні послуги чоловікам за грошову винагороду. Організатором місця для розпусти виявився 43-річний громадянин, який розміщував об’яви щодо діяльності салону в харківських газетах та в мережі Інтернет.

В рамках їх здійснення в суді Ленінського району міста Харкова було отримано санкцію на проведення обшуку за адресою розташування салону.


Під час оперативного заходу працівниками Управління карного розшуку та слідчого відділу ХМУ у салоні виявлені організатор салону та чотири дівчини віком від 22 до 32 років.

- За весь період діяльності салону в ньому працювало чотири дівчини. Вони пропонували себе чоловікам за 350 гривень, з яких 230 віддавали організатору місця розпусти, а решту залишали собі.


В ході обшуку працівниками міліції були виявлені та вилучені гроші за надання сексуальних послуг у сумі 340 доларів США та майже 1,5 тисячі гривень, візитні картки закладу, мобільні телефони, на які телефонували клієнти.

На даний час по кримінальному провадженню проводяться допити свідків, експертизи та очні ставки.

Автор: Администратор сайта