На Лозівщині винесли вирок молодику за спалення людини

Фото:pershij.com.ua Фото:pershij.com.ua

Суд призначив для вбивці покарання у вигляді 13 років позбавлення волі, хоча сторона обвинувачення наполягала на більшому терміні.

Трагедія трапилася наприкінці грудня 2017-го в одному із сіл Лозівського району. 25-річний засуджений випивав у місцевому магазині. Його увагу привернули чоловіки, які голосно сміялися. Нетверезий злочинець вирішив, що вони насміхаються з нього, оскільки мав давні неприязні стосунки з одним з них.

Зловмисник вирішив помститися за насмішки. Він прийшов до будинку «кривдника» з пляшкою бензину. На подвір’ї знайшов саморобний металевий лідоруб, з яким зайшов до помешкання, та кілька разів ударив господаря по голові. Від потужних ударів потерпілий упав, нападник витягнув його на вулицю та продовжив бити. Коли жертва вже не могла чинити супротив, злочинець кинув її до підвалу, облив бензином і підпалив. Потерпілий отримав близько 50 % опіків тіла та помер від опікового шоку.

Слідством також встановлена причетність засудженого до крадіжки навесні 2016-го. Він викрав з приватного двору бензопилу та продав її.

Вироком Лозівського міськрайонного суду 25-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України), та крадіжці (ч. 3 ст. 185 КК України). Суд призначив для вбивці покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Як повідомляють у прокуратурі Харківської області, під час судових дебатів прокурор наполягав на більш суворому покаранні для вбивці. Оскільки злочин скоєний за низки обтяжуючих обставин (алкогольне сп’яніння, безпорадний стан жертви), окрім того, підсудний своєї вини не визнав і збитки потерпілій стороні не відшкодував, прокуратура вважає, що злодій має відбувати покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Наразі апеляційну скаргу прокурора подано до Лозівського міськрайонного суду області.

Читайте також: У Харкові іноземець 15 років користувався фальшивим паспортом

У Зміївському районі масово отруїлися діти