Родина із Кегичівки, яка організувала наркобізнес, отримала строк

Фото: Дніпроград Фото: Дніпроград

Організатор групи отримав 10 років позбавлення волі, його спільниця – 9 років, обидва – з конфіскацією майна.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Наркобізнес організував 32-річний мешканець Кегичівки. До справи він залучив свою 35-річну співмешканку, а також 19-річного залицяльника неповнолітньої доньки. Протягом липня-листопада 2017 року спільники збували метамфетамін та канабіс серед наркозалежних.

Організатор особисто виготовляв наркотики та психотропи, жінка замовляла та купувала через Інтернет необхідні медпрепарати. Ще один учасник групи безпосередньо займався збутом.
Щоб їх не викрили, наркоділки дотримувалися конспірації. Зокрема, зустрічі з покупцями завжди проводилися на нейтральній території. У своїх телефонних розмовах вони вживали зрозумілий тільки їм сленг. Так, психотропи вони називали «яблуками», а канабіс – «чаєм».

Затримали учасників злочинної групи після кількох оперативних закупок. Під час обшуків у будинку організатора наркобізнесу вилучили майже 70 г канабісу, близько 10 г речовини, що містить метамфетамін, а також прекурсори для виготовлення наркотиків.

Як розповів керівник Первомайської місцевої прокуратури Володимир Говоруха, вироком Красноградського районного суду двох учасників організованої групи визнано винними у наркозбуті (ч. 3 ст. 307 КК України).

Читайте також: У Зміївському районі чоловік хотів розправитися з фермером. Фото

Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження. 19-річного хлопця, який зізнався у скоєному та активно співпрацював зі слідством, засудили у травні цього року. Він отримав 5 років за ґратами з конфіскацією майна.