Розстріл харківських альпіністів, спалення живцем і вбивство інкасаторів. Що ми пережили у 2013-у

http://ru.tsn.ua/ http://ru.tsn.ua/

Здавалося, після жорстокої розправи над родиною харківського судді Трофимова у грудні минулого року, вже нічого не могло настільки вразити громадськість. «СК» пропонує рейтинг кримінальних подій 2013 року, які, на нашу думку, мали найбільший резонанс у с

Десятку найгучніших подій року, на думку “СК”, очолив розстріл групи альпіністів у Пакистані. У ніч з 22 на 23 червня у базовий табір спортсменів, що розташовувався на висоті близько 4 тис. м у районі гори Нанга-Парбат, увірвалися озброєні люди у військовій формі. Альпіністів і гіда, який їх супроводжував, вивели на вулицю та розстріляли. Усього в теракті загинули 10 спортсменів з України, Росії та Китаю. Додому з Пакистану не повернулися харків’яни Ігор Свергун, Бадаві Кашаєв та Дмитро Коняєв.

Не менше всю Україну вразив жорстокий напад на машину харківських інкасаторів. Події 28 листопада – вже п’ятий епізод із цілої серії злочинів. До цього на машини інкасаторів вчинювали замахи у 2001, 2004, 2005 і 2009 роках. Цього разу злочинці напали у момент, коли інкасатори забирали гроші з каси одного з харківських ломбардів. Невідомі розстріляли водія і поранили охоронця. Після цього тіло першого викинули з машини, а сам транспортний засіб разом із другим інкасатором та грошима угнали. Водія не вдалося врятувати. Він помер на руках у лікарів «швидкої». Інкасаторську машину згодом знайшли у лісосмузі під Харковом. У ній був труп другого силовика та сумка зі 100 тис. грн. Решта грошей, а це близько 300 тис. грн, та ювелірні вироби пропали.

Досі на слуху трагедію з 17-річною харків'янкою Юлією Ірніденко. Так, у ніч з 11 на 12 травня під час приватної вечірки на квартирі дівчину облили самогоном і підпалили. Коли дівчину доправили у лікарню, медики констатували 90 % опіків тіла. Врятувати її життя не вдалося. 24 травня дівчину поховали. У вбивстві підозрюють двох хлопців, які були того дня у тій самій компанії. Слідство досі триває.

Увесь ТОП-10 кримінальних подій області читайте тут.

Ірина Гудзь, матеріал з газети “Слобідський край” №155 від 28.12.2013

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта