Розстріл міліціонерів у Донецьку. Нападника оголосили у розшук

http://www.kherson.pro/ http://www.kherson.pro/

У міліції заявили, що особа нападника вже встановлена.

Ввечері 3 лютого при затриманні особливо небезпечного злочинця в Ленінському районі Донецька отримали вогнепальні поранення чотири співробітники карного розшуку Донецького міськуправління міліції. Усі вони госпіталізовані, - повідомляє ГУ МВС України у Донецькій області.

За інформацією “Сегодня”, стріляли з пістолета ТТ на центральному проспекті. Двоє з постраждалих зараз знаходяться у важкому стані у лікарні. В одного вже видалили нирку.
Як розповіли мешканці будинку, біля якого відбулася стрілянина, вони чули хлопки, але думали, що це вибухають петарди.

- Ми почули хлопки - думали, що це салют - і підійшли з дитиною до вікна, щоб подивитися. Побачили, що біля під'їзду стоїть сіра іномарка KIA Rio, а біля неї стоїть чоловік шість. Хлопки звучали з перервами, і тоді ми зрозуміли, що це постріли - і відскочили від вікна, - розповіла мешканка будинку Оксана.

За її словами, чоловік, що стріляв, сидів у машині.

Наразі правоохоронці повідомили, що особа того, хто стріляв, вже установлена. Міліцією приймаються заходи щодо затримання зловмисника.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця ) КК України.

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта