У Харкові працівниці банку пограбували рахунок покійної клієнтки

Фото: Володимир медіа Фото: Володимир медіа

Трьох жінок, які спустошили банківський рахунок небіжчиці на 300 тисяч гривень, судитимуть.

Харківська місцева прокуратура № 5 затвердила обвинувачення шахрайкам. Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Дмитро Казак, усі обвинувачені – жінки віком від 31 до 59 років. За даними слідства, план незаконного збагачення вигадала працівниця одного з банків. Жінка дізналася про смерть клієнтки, що мала значну суму на банківському рахунку. Зловмисниця вирішила заволодіти грошима небіжчиці.

Для цього вона самостійно перерахувала кошти з одного рахунку померлої на інший для подальшого обготівкування. Однак одразу довести задумане до кінця їй не вдалося. «Оборудки» підлеглої помітило керівництво фінансової установи й жінку звільнили з роботи.

Проте, обвинувачена не полишила спроб заволодіти чужими грошима й підмовила начальницю одного з відділень незаконно зняти кошти з рахунку покійної. Для цього спільниці «розіграли» цілу схему. За розробленим планом до фінустанови прийшла родичка екс-робітниці. Жінка представилася ім’ям померлої клієнтки та написала заяву про видачу готівки з рахунку. Начальниця відділення свідомо проігнорувала процедури ідентифікації та верифікації й оформила необхідні документи на видачу коштів.

Читайте також: Один будинок на дві сім’ї: як поділити територію

Так зловмисниці незаконно заволоділи кругленькою сумою. Наразі усі троє жінок перебувають під домашнім арештом. Обвинувальний акт направлено до Комінтернівського районного суду м. Харкова. Максимальна санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.