З тонкої криги під Харковом знімали п'яного рибалку

http://www.kharkiv.mns.gov.ua/ http://www.kharkiv.mns.gov.ua/
Чоловіка знайшли непритомним за 30 м від берега.

15 лютого о 08:20 до чергової частини Куп’янського РВ ДСНС надійшло повідомлення про те, що на кризі р. Оскіл на відстані близько 30 м від берега знаходиться непритомний рибалка. Подія трапилась у м. Куп’янськ на очах випадкових свідків.

За зовнішніми ознаками лід на водоймі вже не мав достатньої міцності для пересування, в деяких місцях, де була сильна течія, існували проталини. За таких умов застосування рятувального надувного човна було небезпечним для самих рятувальників. Існувала загроза його пошкодження уламками криги.

Керівник рятувальних робіт прийняв рішення шукати найбільш безпечний шлях по кризі. Троє рятувальників, одягнувши рятувальні жилети та страхуючи один одного рятувальними мотузками, пішли в обхід і врешті дісталися місця, де лежав чоловік. За зовнішніми ознаками він перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння, його одяг був мокрим наскрізь, існували ознаки переохолодження. Рятувальники одягнули на постраждалого рятувальний жилет і винесли на берег, де його чекала карета швидкої медичної допомоги.

Наразі чоловік перебуває у Куп’янській центральній районній лікарні, його особа встановлюється.

Автор: Администратор сайта