Мерефа та Золочів пережили нічні обстріли. Оновлено

17.03.2022 19:06 Новини
Фото: ДСНС Україна Фото: ДСНС Україна
17 березня о 3:30 ранку російські військові обстріляли місто Мерефа Харківської області. Також уночі під час обстрілів загинула жінка, захищаючи свою маленьку дитину.
17 березня ракети зс рф влучили в один з навчальних закладів міста Мерефа Харківської області. Частково були пошкоджені будівлі, які розташовувались поруч. У результаті обстрілу сталося займання двоповерхової будівлі. Площа пожежі склала приблизно 400 кв. м.
 
Загинули 23 особи, 26 людей поранено. Досудове розслідування триває. 
 
"Потрапили у центр Будинку культури, від нього нічого не лишилося", — цитує Суспільне очільника Мереф'янської територіальної громади Веніаміна Сітова.
 
За словами міського голови, другий удар припав на школу. Крім того, постраждали Будинок культури та корпуси інституту овочівництва.
"Поруч з БК інститут овочівництва і баштанництва, вікон немає, даху немає, довкола все зруйноване... Другий удар був по школі, найбільша школа у мене, влучання в центр школи. Там нікого не було, але школа зараз горить, вона дерев'яна, старовинна, нині гасимо", — зауважив Сітов.
 
Руйнувань також зазнала Золочівська громада, де внаслідок обстрілу жилого масиву загинула Олена Калашник, яка своїм тілом закривала маленьку 4-річну доньку і тим самим врятувала їй життя.
Ще один чоловік та дитина отримали поранення. Про це на своїй фейсбук- сторінці повідомляє Золочівська селищна рада.