На Харківщині заарештували депутата «ОПЗЖ» за спробу зміни влади

16.03.2022 12:30 Новини

Депутат Солоницівської селищної ради від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» надавав вказівки до підготовки для вчинення насильницьких дій, з метою встановити на території області іншу владу.

Депутату повідомлено про підозру за фактом підготовки дій, спрямованих на захоплення державної влади. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, депутат телефонував представникам молодіжного крила цієї політичної партії та повідомляв, що найближчим часом Харківщина буде окупована російськими військами. Крім того, обіцяв, що росіяни нібито будуть підтримувати “ОПЗЖ”.

Підозра оголошена за ч. 1 ст. 14 (готування до злочину), ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) КК України.

Зараз проводиться досудове розслідування слідчими СБ України в Харківській області. В порядку статті 615 КПК України до нього застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Особисті дані та фото депутата поки що не розголошуються.