Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 10 квітня

10.04.2022 07:59 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:30 10 квітня 2022 року.

Протягом минулої доби працівники ДСНС здійснили 39 оперативних виїздів, з яких: 31 на ліквідацію пожеж, 17 з них — через обстріли, 5 пожеж у приватному секторі та на об'єктах, які сталися з інших причин, 9 пожеж у природних екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом. А також 3 рази на розбирання завалів та 5 — на допомогу населенню та ліквідацію наслідків ДТП.

Так, пожежі, які були спричинені ворожими обстрілами, сталися майже у всіх районах міста Харкова, а саме: Київському (4), Московському (2), Немишлянському (1), Холодногірському (1), Новобаварському (1), Шевченківському (2) та Слобідському (1), а також Ізюмському (2), Чугуївському (1) та Харківському (1) районах області. Там горіли житлові багатоповерхівки, приватні будинки, гаражі та автомобілі.

Найбільша з цих пожеж виникла у одному з торговельних центрів міста Харкова о 15:30. Горіли дах та частково приміщення на 3-му та 4-му поверхах будівлі.

Крім того, 9 квітня ворог завдав чергового ракетного обстрілу по одному з житлових масивів міста. В результаті обстрілу була серйозно зруйнована житлова 5-поверхівка. До місця події було направлено 4 відділення служби порятунку на автоцистернах та автодрабинах у складі 20 рятувальників. З квартир одного з під'їздів, що зазнав найбільших руйнацій, було врятовано 7 людей та евакуйовано 8 осіб. Інформація щодо загиблих уточнюється.