Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 31 травня

31.05.2022 08:38 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала оновлену інформацію по Харківській області станом на 8:00 31 травня.

Протягом минулої доби рятувальники здійснили 21 оперативний виїзд, з них: на ліквідацію пожеж — 8, з яких 6 —  унаслідок обстрілів, а також 2 пожежі, які сталися з інших причин. До того ж 4 рази працівники ДСНС виїжджали для надання допомоги населенню, 3 – для надання допомоги комунальним службам у ліквідації наслідків ворожих атак, 2 – для проведення аварійно-рятувальних та інженерних робіт, 4 були інші виїзди.

Усі пожежі, які сталися через обстріли, були зафіксовані в Київському районі Харкова, а також у Чугуївському та Богодухівському районах області. Там горіли приватні будинки, господарчі споруди, гаражі, автомобілі, сільськогосподарські об‘єкти.

Повідомляється, що унаслідок обстрілу приватного сектора в Київському районі Харкова сталось одразу 4 пожежі. Так, за різними адресами горіли 2 приватні будинки, господарча споруда, 3 гаражні бокси та 4 авто. Загальна площа займання склала понад 800 кв. м, а для ліквідації вогню було залучено рятувальників з Київського, Шевченківського та Салтівського районів. На місці події працювало більше 10 пожежно-рятувальних відділень, багато з яких було задіяно на двох і більше пожежах. За наданою інформацією, гасіння цих займань тривало з 15:50 до 19:05. Інформація щодо жертв серед мирного населення унаслідок обстрілу наразі уточнюється.

Щодо піротехнічних підрозділів ДСНС, то вони успішно ліквідували 40 ворожих боєприпасів.