Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 4 квітня

04.04.2022 08:14 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 8:00 4 квітня 2022 року.

За інформацією, за добу 3-4 квітня рятувальники здійснили 34 оперативні виїзди, з яких: 28 на ліквідацію пожеж, 18 з них — через обстріли, 7 пожеж у приватному секторі, які сталися з інших причин, 3 пожежі у природних екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем. До того ж 2 рази виїжджали на розбирання завалів, 4 — на допомогу населенню.

Так, рятувальники ліквідовували пожежі, спричинені обстрілами, у житлових багатоповерхівках, приватних, складських та інших будівлях, гаражних кооперативах та автомобілях, що виникали у Київському (6 пожеж), Слобідському (4) та Московському (2) районах міста Харкова, а також у Чугуївському (3 пожежі), Ізюмському (1), Харківському (1) та Богодухівському (1).

Повідомляється, що найбільше пожеж, спричинених обстрілами, сталося вранці на Північній Салтівці. Там горіли квартири в семи житлових багатоповерхівках та приватний житловий будинок. Площа деяких пожеж склала близько 1000 кв. м. Пожежі ліквідовувало 15 відділень пожежно-рятувальної служби ДСНС.

Крім того, піротехнічні підрозділи знешкодили 95 боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.