Рятувальники розповіли про ситуацію в Харківській області на 30 квітня

30.04.2022 09:19 Новини
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області
ДСНС надала інформацію по Харківській області станом на 7:00 30 квітня 2022 року.

Протягом доби рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з яких: 23 на ліквідацію пожеж, серед яких 14 — унаслідок обстрілів, а також 9 пожеж, які сталися з інших причин. Крім того, 4 рази виїжджали на допомогу населенню та проведення аварійно-рятувальних робіт.

Пожежі, які сталися через обстріли, зафіксовані в Немишлянському (7) районі Харкова, а також Харківському (1), Богодухівському (4) та Чугуївському (2) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі, господарчі будівлі, а також складські та ангарні приміщення.

Так масштабна пожежа унаслідок обстрілів сталася в Чугуєві, де горіли ангари, господарчі будівлі та гаражі. Загальна площа займання склала близько 3000 кв. м. На місці події працювало 10 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 50 чоловік особового складу ДСНС.

Ще одна пожежа виникла в Немишлянському районі Харкова. Після чергового обстрілу окупантами одночасно загорілися декілька складських будівель, 3 торговельні об'єкти та квартири у двох житлових 9-поверхівках. Цього разу було залучено 25 одиниць техніки та близько 100 працівників ДСНС.  

Піротехнічні підрозділи здійснили 58 виїздів для ліквідації ворожих боєприпасів.