Уздовж кордону України кружляють безпілотники та перевізники провізії

18.09.2015 10:58 Новини
Фото: telegraf.com.ua Фото: telegraf.com.ua

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи припинення незаконного переміщення товарів та вантажів.

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби та Збройних Сил України, не було.

На Донеччині, поблизу населеного пункту Костянтинівка, українські військові зафіксували політ одного безпілотника.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонні наряди затримали 5 транспортних засобів, які перевозили товари на суму майже 850 тисяч гривень.

Зокрема, в районі н. п. Березове зведена мобільна група затримала автомобіль з вантажем цукру, вартість якого 15 тисяч гривень. Також поблизу населеного пункту Новотроїцьке співробітники правоохоронних органів затримали ще три автівки, які прямували на неконтрольовану територію в об’їзд контрольного пункту «Георгіївка».

Транспортні засоби перевозили 7 тонн продуктів харчування та автомобільну резину загальною вартістю майже 600 тисяч гривень. Крім того в районі н. п. Очеретине Ясинуватського району Донецької області зведена мобільна група затримала вантажний автомобіль «ДАФ», який прямував до м. Луганськ та перевозив понад 11 тонн курятини на суму майже 240 тисяч гривень.

Належних документів на всі вантажі не було. Виявлені транспортні засоби передано представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Учора на контрольному пункту в'їзду/виїзду «Зайцеве» прикордонники здійснили оформлення гуманітарної допомоги для жителів Донецька від благодійного фонду «Спільний шлях». Транспортний засіб перевозив продукти дитячого харчування загальною вагою майже три тонни, - повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Роман Шупенко

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта