Ввечері 15 травня Харківська область може залишитися без світла: подробиці

15.05.2024 13:58 Новини

Наразі в енергосистемі спостерігається значний дефіцит через похолодання. За словами енергетиків, в Україні заплановано рекордний обсяг імпорту з максимальною потужністю.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Укренерго.

Станом на 15 травня в енергосистемі фіксується значний дефіцит електроенергії. Як пояснили енергетики, при зростанні споживання світла у вечірні години тобто з 18:00 по 23:00 години«Укренерго» буде вимушено ввести аварійні відключення

Також сьогодні з 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 для промислових споживачів будуть діяти графіки обмеження потужності.

Учора для подолання дефіциту в енергосистемі були застосовані графіки обмеження споживання для промисловості. Однак через значне зростання споживання під час похолодання з 20:55 по 00:00 застосовувались аварійні відключення.

Нагадаємо, Уряд прийняв рішення збільшити на нинішній неопалювальний сезон (з травня по вересень включно) для жителів Харкова та області розмір пільг та субсидій на електроенергію

Нагадаємо також, що у Харкові діє графік відключення світла, згідно з яким світло щоденно відключають на три години. У НЕК «Укренерго» обіцяють, що у Харкові найближчим часом планують зняти мережеві обмеження електроенергії.