За добу приблизно 50 обстрілів здійснили окупанти по Харківщині

13.03.2022 10:35 Новини

Голова ХОВА Олег Синєгубов розповів про обстановку в Харківській області станом на 13 березня 2022 року.

Приблизно 50 артилерійських та мінометних обстрілів здійснили російські окупаційні війська за минулу добу. Обстрілів зазнали житлові райони Харкова, Чугуєва, Ізюма та Рогані.  Порівняно з попередніми днями - зараз ситуація менш напружена, але ЗСУ не втрачають пильності. Також знову спостерігали певну активність безпілотних літальних апаратів противника для розвідки.

У психоневрологічному інтернаті в Осколі, який нещодавно атакували окупанти, відновили функціонування. Там перебуває 350 підопічних та працівники закладу. Також зараз там працюють  над евакуацією.

Ворог продовжує атакувати Ізюмський район, влучив в установку комплексної підготовки газу біля с. Глазунівка. Відбулося інтенсивне горіння газу. У тому ж Ізюмському районі мобільна група протиповітряної оборони ЗСУ збила російський винищувач.

Окрім того, завдяки небайдужим жителям у регіоні не спостерігається дефіцит крові. Всі медичні працівники Харківської області отримали заробітну плату відповідно до нормативів МОЗ України. Є певний дефіцит медикаментів для хворих на діабет, але вже сьогодні очікуються поставки потрібних медикаментів.

Автор: Анастасія Хушану